BD Organizasyon

E-posta Gönder

BD Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Ayvacık, Çanakkale

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Rüzgar Organizasyon
50 7 10

Merkez

Rüzgar Organizasyon

En güzel gününüzü en güzel şekilde geçirmenizi sağlamak için Çanakkale’de p......

Hakkında

Çanakkale’de düğün organizasyonuyla ilgili hizmet sunan BD Organizasyon hem şehir içinde hem de farklı şehirlerde sizlerle. Düğün organizasyonlarınız için bizi tercih ederseniz düğün sürecinizi eksiksiz bir şekilde tamamlama imkanına sahip olabilirsiniz. Düğün sürecinizde sizi yalnız bırakmayan ekibimiz düğüne dair her ayrıntıyla özel olarak ilgileniyor ve sizleri kesinlikle mağdur etmiyor. Düğün organizasyon hizmetlerimiz çerçevesinde düğün mekanı bulma, düğün mekanı süsleme, sandalye masa temini, müzik ve sanatçı temini, gelin arabası temini, balayı, gelinlik ve damatlık gibi pek çok konuda sizlere hizmet sunuyoruz. Gelin ve damat adayları bizlere güvenerek kaliteli bir düğün organizasyon hizmeti alma ayrıcalığını yaşıyor. Konuklarınızla birlikte güzel bir düğün akşamı yaşamak için sizleri bekliyoruz.

İletişim

Burcu Ozgen Demir

  • Adres: Atatürk cad. Pehlivanoğlu İş Merkezi N:60/21 ÇanakkaleYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.