Labredu Event

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

İnegöl, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Essa Wedding Planner
47 10 2

Nilüfer

Essa Wedding Planner

30-40 TL

Hakkında

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek ve size unutamayacağınız anlar yaşatmak için buradayız! Bursa düğün organizasyon firmaları arasında, Labredu Event ekibi olarak, siz değerli çiftlerimize en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin yerinize tüm detayları düşünüyor ve size, kusursuz bir düğün imkanı sunuyoruz!

Kaliteli işçiliğimiz, ayrıcalıklı hizmetimiz ve kişiye özel ilgimizle birlikte, sizin takdirinizi topluyoruz. Güzel geri dönüşleriniz sayesinde ise, mesleğimize olan aşkımız ve bağlılığımız kat be kat artıyor. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için bizimle anlaşmak isterseniz, ne gibi imkanlar sağlayacağımızdan bahsedelim.

Düğününüz için öncelikle, nasıl bir organizasyon düşlediğinizi öğreniyoruz. Hayalini kurduğunuz bu düğünü size kusursuz şekilde sunmak için de hazırlıklarımıza başlıyoruz. Nikah şekerlerinden düğün pastasına, davetiyeden LCV hizmetine pek çok şeyi bir arada sunuyoruz. Mevsime ve seçtiğiniz mekana göre aksesuarlar seçiyoruz. Yazın içimizi ısıtan sıcak günlerinde; kır veya tekne düğünü düzenlemek isterseniz, muhteşem bir konsept eşliğinde düzenlemeleri yapabiliriz.

Masa ve sandalyeleri davetli sayınıza göre yerleştirdikten sonra, düğün boyunca sınırsız eğlencenin sürmesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi kuruyoruz. Sizin seçtiğiniz şarkılardan oluşan müzik listesi, düğününüz boyunca çalmaya devam ediyor. Böylece misafirlerinize, unutulmayacak anlar yaşatmış oluyoruz.

Size güzel bir haber vererek devam edelim istiyoruz. Düğününüz için hazırlamamızı istediğiniz nikah şekerleri, kokulu taşlar, kokulu mumlar ve buzdolabı süsleri gibi malzemeleri, Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderebiliyoruz!

Siz değerli çiftlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Bu özel gününüzde bir payımızın olmasını çok isteriz. Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle iletişime geçmek isterseniz, Bursa düğün organizasyon fiyatları için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Tuğba Görür

  • Adres: Bursa/İnegölYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!