Vildan Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Nazilli, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Çiftlerin isteğine göre stilimiz değişiklik gösteriyor.

Önerilen Firmalar

Şato Konsept Organizasyon
24

Merkez

Şato Konsept Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

Bulutların üstünde dans ettiğinizi düşünün. İşte bu hayali sizlere sağlıyoruz. Davetlileriniz bulut üreten makinemiz ile harika anlarınıza şahitlik edecek. Bulut makinemiz sağlığa zararlı olmamakla birlikte, sis makinelerini asla kullanmıyoruz. Misafirlerinizin rahat etmesi bizim için her şeyden çok önemli. Kullanışlı ve çeşitli masa ve sandalyelerimiz ile beraber hem göze hem de yine sizin rahatınıza hitap etmeye çalışıyoruz. Sürekli değişen ve yenilenen bünyemizde, açılışlarda, bayi toplantılarında, doğum günlerinde, kurumsal etkinliklerde hizmet veriyoruz. Mezuniyet törenlerinde ve nişan gibi özel etkinliklerinizde istediğiniz ve talebiniz doğrultusunda özel gösteriler hazırlayabiliyoruz. Baloncuk makinemizle de sünnet düğünü, doğum günü ve partilerinizde çocuklarınız hem de sizler için eğlenceli anlar yaratabiliyoruz.

Catering hizmetimizde, talebiniz doğrultusunda menüler hazırlıyoruz. Aynı zamanda isteğiniz doğrultusunda davetiye, fotoğraf ve videoda da yardımcı oluyoruz.
Kapalı çadır ile özel günlerinizde istediğiniz temada organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. LCV hizmetimizin de bulunduğunu söylemeden geçmeyelim. Davetli sayınızı belirlemek için misafirlerinizle iletişime geçiyoruz. Düğün gününüz, ya da en özel davetiniz için örnek masalar hazırlayabiliyoruz. Aydın ve çevre illerinde sizlere hizmet verebiliyoruz.

Aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon türünde sizlere hizmet veriyoruz. Kına, düğün, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyonlarda sizlerle buluşuyor, isteklerinize göre hazırlıklar yapıyoruz. Bu hazırlıkları yapabilmemiz için 6 hafta önceden bizimle iletişime geçmelisiniz. 10-20 TL’den başlayan kişi başı fiyatlarımız, istediğiniz paket ve türüne göre değişmekte. Düğün organizasyon malzemelerine göre fiyatlarımızda değişmekte. Çiçeğin türünden başlayarak kullandığımız farklı düğün organizasyon aksesuarları fiyatlarımızı belirliyor. Düğün organizasyon malzemeleri kiralaması da yapmaktayız.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için formu doldurmadan sayfadan ayrılmayın.

İletişim

İbrahim Ünal

  • Adres: Turan Mah. 19. Mayıs Bulv. NO:49/B Nazilli Aydın

Vildan Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!