Star Çiçekçilik & Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Alanya, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Weds & All Organizasyon
28 1 16

Muratpaşa

Weds & All Organizasyon

20-30 TL
Sevil Davet Organizasyon
34 7 7

Muratpaşa

Sevil Davet Organizasyon

10-20 TL
La Casa Di Lale
41

Muratpaşa

La Casa Di Lale

10-20 TL

Hakkında

2005 yılında kurulan Star Organizasyon Alanya’da, açılış ve düğün organizasyonlarıyla başladık ve kendimizi geliştirerek; hastane odası, bebek odası süsleme, nikah ve bebek şekerleri, davetiye, kına sepetleri, kına keseleri, kına tepsileri, bebek sepetleri, bebek altın yastıkları, söz nişan sepetleri gibi hizmetler veriyoruz. Doğum, nişan, doğum günü, düğün salonu süslemesi, bayi toplantıları, açılışlar ve düğün organizasyonları gibi pek çok etkinlik türü düzenliyoruz ve isteğinize göre dekorasyon yapıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana, temel ilke olarak müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Yaratıcı ve etkili çözümlerimiz, kendimize özel ekipmanlarımızla birlikte size daima hatırlanacak bir organizasyon imkanı sunuyoruz.

Profesyonel bir şekilde yaptığımız organizasyonların başında, düğünler geliyor. Hayallerinizi ve hayatınızı birleştireceğiniz bu özel günde, düğününüzün kusursuz bir şekilde geçmesi için öncelikle, siz değerli çiftlerimizin fikrini alıyoruz. Sizin fikirlerinize ve hayallerinize göre bir plan oluşturuyoruz.

Düğün mekanı seçiminiz, davetiyeleriniz, nikah şekerleriniz, masa ve sandalye süslemelerinde renk seçimleriniz, masaların üzerindeki şamdan, mum ve çiçek gibi aksesuar seçimleriniz, size özel süslenmiş bir gelin yolu, nikah masası, volkan, lazer ve havai fişek gösterileri, barkovizyon, video çekimi, sahne ve ses sistemleri, dj, orkestra eve danışmanlık hizmetine kadar pek çok detayı sizin yerinize düşünüyor ve koordine ediyoruz. Siz değerli çiftlerimize kaliteli ve bütçenize uygun hizmetler sunuyoruz.

Aynı zamanda bir çiçekçilik firmamız da bulunduğu için, düğününüzdeki tüm çiçek detaylarını büyük bir özenle hazırlıyoruz. Araba süslemesi ve gelin buketi gibi çiçekleri tam da sizin isteğinize göre seçiyoruz.

Star Çiçekçilik Alanya ailesi olarak, siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Hasan sevindi

Hasan

  • Adres: 25 Metrelik Yol üzeri H.Akçalıoğlu Cad. 18/A Alanya/Antalya

Star Çiçekçilik & Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!