Jador Wedding Event Aylin Onuş

1

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Akay, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Evce Organizasyon
50 11

Çankaya

Evce Organizasyon

10-20 TL
Kutay Organizasyon
25 1 18

Çankaya

Kutay Organizasyon

10-20 TL
Damla Akça Organizasyon
16 5 7

Çankaya

Damla Akça Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

Düğün gününe kadar pek çok hazırlığı tamamlamanıza rağmen düğün ile ilgili herşeyi tek başınıza yapmanız imkansızdır. Sizde işini profesyone bir şekilde yapan bir ekiple çalışarak düğün günü ilgilenilmesi gereken ne varsa kusursuz ve eksiksiz bir şekilde ilgilenerek rahatlamanızı ve sorunsuz bir gün geçirmenize yardım edebilir. Jador Wedding Event Aylin Onuş organizasyon olarak pek çok alanda size hizmet verir. Masa ve sandalye süslemesi, çiçekler, gelin masası süslemesi, düğünün yapılacağı alanın dekoru, süslenmesi, düğün fotoğrafları, videolar, düğün sanatçısı ve DJ, servis elemanları, pasta, nikah şekeri ve havai fişek gibi pek çok alanda size kusursuz bir hizmet sunarak düğününüzün eksiksiz olmasını sağlar.

  • Adres: 1379 Sokak No:10/1 Alsancak

Jador Wedding Event Aylin Onuş Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.