Hayalin Organizasyon

1

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Bizim için önemli olan gelin ve damadımızın hayallerine dokunabilmek. İşte tam da bu sebeple "bizim stilimiz budur" cümlesini kurmak pek de mümkün değil. Dış mekan ve iç mekan önerilerimiz elbette mevcut. Sizlerin istediği konsepti hayata geçirebilecek iş gücümüz, potansiyelimiz, ekipmanımız ve içimize sığmayan bir enerjimiz var... Bize ulaşıp daha detaylı bilgi almanız bizi daha yakından tanımanıza yardımcı olacaktır. En kısa zamanda görüşmek üzere.

Önerilen Firmalar

Kutay Organizasyon
25 1 18

Çankaya

Kutay Organizasyon

10-20 TL
Handem Organizasyon
25 9

Çankaya

Handem Organizasyon

10-20 TL
Evce Organizasyon
50 11

Çankaya

Evce Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

Geçmişimiz çok çok uzun yıllara dayanmasa da hedeflerimizi, hayallerimizi ve en önemlisi bize güvenip bizimle çalışan tüm iş ortaklarımızı, siz değerli gelin ve damatlarımızı mutlu etmiş olmanın haklı gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz. İşiniz zor biliyoruz. Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri yaklaşıyor ve siz nerede nasıl "evet" diyeceğinizi bilemiyorsunuz. Çiçekler ne renk olmalı; açık hava mı yoksa kapalı meakan mı? Masa süslemesini nasıl yapsanız ki? Çıkarken hangi şarkı çalmalı ya da fotoğraf çekiminiz nerede olmalı?
Hayalin Organizasyon 10 yıl aralıksız televizyonculukla uğraşmış iki profesyonel tarafından kuruldu. Kurgu konusunda yüksek lisans yaptık desek yeridir. Bu 10 yıllık süreçte yakın arkadaşlarımızın özel gün organizasyonlarını üstlenip güzel şeyler ortaya çıkarttıkça, çevremizin de "yeter artık bu iş tam sizlik" motiveleriyle hiç düşünmeden şirketimizi kurduk.
Çok çalıştık çok emek verdik tabiri caizse "piştik" ve şimdi buradayız. Sizlere daha yakınız.
Özel günlerinizin kusursuz olması için var gücümüzle yanınızdayız. Masa düzeninizden mekan süslemesine, en iddialı orkestralardan teknik ekipmana, nikah şekerinden gelin yoluna, fotoğraf çekiminden düğün klibinize kadar her konuda seve seve yardımcı olmak ve bu yolu birlikte yürüyebilmek için sizleri ofisimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.
(Bunun yanı sıra doğumgünü, baby shower, mevlit, nişan, kına, açılış gibi günler için de organizasyon hizmeti vermekteyiz)

İletişim

Zeynep Dilcin

  • Adres: Filistin Sk. No:17/4

Hayalin Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.