Decorent & Rm Dizayn

E-posta Gönder

0850 241 1764

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Demo Masa

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Dekor, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme, Kına gecesi, Işık ve ses ekipmanları
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan, Davet ve resepsiyon, Baby shower
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Bugüne kadar alanında sayısız organizasyonlara imzasını atmış olan firmamız, yine aynı özen ve kaliteli hizmet anlayışıyla Düğün, davet, kurumsal toplantılar, kongre, defile, lansman gibi organizasyonlarınızda ihtiyacınız olan dekorasyon, mobilya tedarik hizmetleri, özel imalat, sandalye kiralama, masa kiralama, podyum kiralama, bar sandalyeleri, bistro masalar,oturma grupları, kumaş dekorasyon, kumaş kaplama, kumaş giydirme, halı kaplama uygulamaları, nikah alanları, gazebolar gibi organizasyon adına aklınıza gelecek bir çok hizmeti bünyesinde bulundurmakta, Bu geniş ürün yelpazemiz ve konusunda uzman ekibiyle siz değerli iş ortaklarımız, düğün sahiplerimize sektörde alternatif çözümler sunarak sizlerin yanında olmaktadır.

Önerilen Firmalar

Cenova Organizasyon
37 2 5

Çankaya

Cenova Organizasyon

Cenova Organizasyon ile özel günlerinizi, aileniz,dostlarınız ve müsteriler...

GK Organizasyon
241 1 10

Gölbaşı

GK Organizasyon

Esasen en önemli gününü profesyonel ve kusursuz şekilde geçirmenizi planlıy...

Crea Organization by Taylan Dalaran
181 3

Çankaya

Crea Organization by Taylan Dalaran

Crea OrganizationÖzel günlerinizi, her türlü kişisel ve kurumsal organizasy...

Hakkında

Düğün organizasyonu denince akla Decorent & Rm Dizayn geliyor. Düğün organizasyonu konusunda başarılı bir hizmet sunan firmamız gelin ve damat adayları adına düğüne dair her şeyi eksiksiz bir şekilde hazırlıyor. Düğün organizasyonu hizmetlerimizin içeriği oldukça geniş. Balayından catering hizmetlerine, gelinlikten gelin arabası teminine, müzik temininden mekan süslemeye kadar pek çok hizmet tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Düğün organizasyonu konusunda profesyonel olan firmamız düğün anı için ne gerektiğini çok iyi bilir ve kusursuz bir düğün organizasyonu hazırlamak için çalışır. Firmamızda kişiye özel düğün konseptleri hazırlanabilmektedir. Gelin ve damat adaylarımızın istek ve beklentilerini çok önemsiyor, onların istediği şekilde düğün konseptleri hazırlayarak mutlu bir düğün gecesine adım atmalarını sağlıyoruz.

İletişim

RIZA MADAK

  • Telefon: 0850 241 1764

  • Adres: Birlik Mh. 480 Sk. No:4Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.