Canto Müzik Organizasyon

Canto Müzik Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 hafta

Önerilen Firmalar

Boom Events
38 4

Çankaya

Boom Events

Hayatınızın en özel davetlerini gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bi...

Cenova Organizasyon
30 2 8

Çankaya

Cenova Organizasyon

Hayatınızın en özel gününü, hayatınızın en güzel gününe çevirmeye hazır mıs...

Lamore Organizasyon
38 2 9

Çankaya

Lamore Organizasyon

Ankara’da faaliyet gösteren L'amore Organizasyon ekibimizle beraber hayal e...

Özellik

  • Demo masa hazırlıyor musunuz?Evet
  • Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?Evet
  • Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?Evet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Sanatçı, DJ, Çiçek, Fotoğraf ve video, Süsleme, Mekan giydirme, Masa / sandalye temini
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan, Davet ve resepsiyon

Hakkında

Hayatınız boyunca hatırlayacağınız ve hep en güzel hatıralarınızdan biri olacak düğününüzü organize edecek bir firma arıyorsanız sizi Canto Müzik Organizasyon ile tanışmaya davet ediyoruz! En son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve muhteşem sanatçılarımız ile birlikte düğününüzü en güzel şekilde hayata geçiriyoruz!

Düğünlerin en çok eğlenilen anları genellikle müzik çalmaya başladıktan sonra yaşanır. Tekrarı olmayan bir gecede doyasıya eğlenmek de elbette tüm mutlu çiftler gibi sizin de hakkınız. Bugüne kadar düğünlerini organize ettiğimiz çiftlerin gece sonunda yüzlerinde olan tebessüme sizin de sahip olmanızı istiyoruz! Bu amaç ile çalıştığımız firmamızda memnuniyetinizi sağlamak için son derece titiz bir süreç yürütüyoruz. Güler yüzlü ve yaratıcı ekibimiz dileklerinize göre organizasyonunuza hazırlanıyor. Gece boyunca hayal ettiğiniz her şeyi en ufak ayrıntısına kadar hayata geçiriyoruz bu sayede size de konuklarınız ile birlikte doyasıya eğlenmek kalıyor.

Ankara düğün organizasyon firmaları arasından neden bizi tercih etmelisiniz gelin bunu anlatalım:

Öncelikli olarak sahne gereçleri konusunda en gelişmiş teknolojileri kullanıyoruz. Bu sayede düğününüz boyunca eğlence asla hız kesmiyor. Ses sistemi, ışık sistemi, LED ekran, LED perde, Truss, platform ve perküsyon gibi pek çok hizmetimiz bulunuyor. Kız alma törenlerinde ise Batı Duo, Bando ve davul-zurna gibi hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz. Karşılama merasimlerinde Solo, Jazz Duo, Klasik Duo, Jazz Trio, Klasik Trio, Quartet, Qintet ve Bando ekiplerimiz ile mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir düğün organize etmek için Canto Müzik Organizasyon’u tercih ediyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilir ve Canto Müzik Organizasyon fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Yukarı Dikmen Mahallesi Aleksander Dubçek Caddesi No: 5/8 Çankaya, Ankara

Canto Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Canto Müzik Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.