Boom Events

E-posta Gönder

0312 963 3124

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Demo Masa

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Balayı, Davetiye, Havai fişek, LCV hizmeti, Pasta, Barkovizyon, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Dekor, Catering, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Her organizasyona ayrı konsept uygulamayı seven, bu konuda hayalleri ve beklentileriyle bize gelen çiftleri ya da firmaları bekleyen bir anlayışla yola çıkıp, organizasyon detaylarını en küçük noktaya kadar planlayıp önlemleriyle birlikte kusursuzluğa yürümeyi seviyoruz.. Bize eşlik ederseniz mutlu oluruz..

Kampanyalar ve Paketler

Boom Events

2019 Yaz Düğünleri %20 İndirimli!

2019 yaz düğünlerimizde organizasyon ile ilgili tüm beklentilerinize daha uygun fiyata ulaşmanız mümkün.. Ofisimize gelin ve hayallerinizi anlatın.. en uygun fiyata en yüksek kaliteyi sunalım..

Son gün 21/10/2019


Hakkında

Boom Events & PR, kurum olarak, organizasyonlarda kaliteli sunumu titizlikle birleştirmeyi ilke edinmiştir. İstanbul'dan Ankara'ya uzanan geçmiş organizasyon deneyimlerimizle size her alanda ve her türlü organizasyon desteği sunmak ve bunu başarı ile gerçekleştirmek tek hedefimizdir. Uluslararası geçerli Wedding & Event Planning diploması sahibi Seren Çakmakoğlu önderliğinde gerçekleştirilen çalışmalarımızda kaliteyi titizliğimizle harmanlayıp beğeninize sunmaktayız.
Her organizasyonumuzu en özel işimiz olarak görüp detaylandırmak, başarımızın temel sebebidir.. Sabırla, tam istenileni sunmaya çalışmak, hayalleri gerçeğe dönüştürmek en büyük hedefimiz.. Bu özveri ile size ulaşıp, farklı detayları tüm güzellikleri gösterebildiğimiz için mutluyuz..
PR geçmişimiz ile harmanladığımız çalışmalarımızı, elit tarzımızla sunmanın keyfini bizlere yaşatan tüm organizasyon sahiplerine, bize olan güvenleri için teşekkür ederiz..

İletişim

Seren Çakmakoğlu

  • Telefon: 0312 963 3124

  • Adres: Büklüm Sk. No:8/3 Kavaklıdere - ÇANKAYA

Boom Events Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!