Bay Usta Organizasyon

E-posta Gönder

Bay Usta Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  10-20 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Bay Usta Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Bay Usta Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Bay Usta Organizasyon Hakkında

Organizasyonlarınızı muhteşem kılacak tüm ayrıntılarla bir bir ilgilenecek Bayusta Organizasyon şirketi sizlerin hizmetinde.

Bayusta Organizasyon ailesi olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru algılarız. Farklı, çözüme yönelik, sizin için, size özel, pratik, güvenilir ve yaratıcı, üstün hizmetler ve uygun fiyatlarla zaman, emek ve bütceden tasarruf etmenizi sağlarken özel günlerinizi unutamayacağınız anlara dönüştürüyoruz. Bayusta Organizasyon kisiye özel öneri ve çözümleriyle siz ne istiyorsanız gerçekleştiriyor.

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde düğün, davet ve sünnet düğünü organizasyonları, Ankara düğün mekanları ve düğün salonları, Ankara'nın ve Türkiye'nin en güzel; Düğün, sünnet düğünü, davet, toplantı, kongre ve parti mekanları sizleri bekliyor.

Hizmetlerimiz:

- Düğün organizasyonları

– İslami Düğün ve Kır Düğünü organizasyonları

- Sünnet düğünü organizasyonları

- Kongre ve toplantı organizasyonları

– Seminer ve İş yemekleri organizasyonları

- Yıldönümü kutlama organizasyonları

- Açılış organizasyonları

- Nişan organizasyonları

– Doğum günü organizasyonları

– Nikah Merasimi

– Mevlid-i Şerif

– Animasyon gösterileri

– Mezuniyet balosu

– Evlilik Teklifi, Bekarlığa veda partisi

- Kına gecesi ve daha fazlası ...

Müşterilerimize her konuda güven vermek; kuruma bağlı personel ve müşteriler oluşturarak büyüme ve gelişmemizi yaşam biçimi haline dönüştüren bir firmayız.

Amacımız faaliyette bulunduğumuz tüm bölgelerde ve tüm pazarlarda en kaliteli kusursuz ve ustaca yapılan organizasyonu siz müşterilerimize sunuyoruz.

Düğün kına gecesi nişan nikah doğum günü kutlama ve açılışlarınızda tüm detayları ile ilgilenerek vaktinizin ne kadar değerli olduğunu size hatırlatarak kusursuz bir organizasyonda misafir gibi ağırlanmanın keyfini sunuyoruz.

Kalite Kusursuzluk Zerafet ve Ustalığın Adresi Bayusta Organizasyon

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.