Akdeniz Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Paket Fiyatı

Süsleme

Verilen Hizmetler

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Süsleme, Dekor, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Mezuniyet törenleri, Nişan

Önerilen Firmalar

Cenova Organizasyon
28 2 8

Çankaya

Cenova Organizasyon

Hayatınızın en özel gününü, hayatınızın en güzel gününe çevirmeye hazır mıs...

Handem Organizasyon
25 9

Çankaya

Handem Organizasyon

Hayatlarınızdaki özel günlerin hepsinde rol almak ve güzel bir şekilde hatı...

Hakkında

Hayalinizdeki düğün, Akdeniz Organizasyon ile tanıştığınız anda başlıyor!

Uzun zamandır Mersin’de faaliyet gösterdikten sonra şimdi de Ankaralı çiftlerimizin en mutlu günlerine imzamızı atıyoruz. Profesyonelliğimiz, deneyimlerimiz, iş disiplinimiz, memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız ve samimiyetimiz ile bu süreci en iyi şekilde yaşamanızı sağlıyor, düğününüzün tüm yükünü omuzlarınızdan alıyoruz. Size sadece, bu gecenin keyfini çıkarmak kalıyor!

Düğününüz için süsleme, giydirme, dekorasyon oluşturma ve konsept belirleme gibi temel hizmetleri sağlamadan önce çiftlerimizle bir araya geliyor, nasıl bir düğün istediklerini öğreniyoruz. Renkli bir bahçede kır düğünü ya da şık bir balo salonunda kokteylli düğün için farklı hizmet seçeneklerimiz bulunuyor. Bu yüzden de önce bunu netleştiriyoruz. Daha sonrasında ise organizasyonun her adımını uzman ekibimiz ile takip ediyoruz.

Özellikle zaman planlamasını titizlikle yapıyor, hiçbir ayrıntının atlanmaması için hassasiyetle çalışıyoruz. Farklı konsept önerileri, yaratıcı fikir ve düşünceler ile çeşitli önerilerde de bulunabiliyoruz. Bu özelliklerimiz sayesinde de Ankara düğün organizasyon firmaları arasında çiftlerimizin ilk tercihlerinden oluyoruz. Daha önce bizi tercih eden gelin ve damatlardan aldığımız geri bildirimler ise, doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor. Çok daha fazla hevesleniyor, daha çok çifte hitap etmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Sadece düğünlerde değil, nişan, kına, sünnet, açılış, şenlik ya da kurumsal davetlerde de bizi tercih edebiliyorsunuz. Aynı zamanda bu tarz organizasyonlarda ışık, ses ya da DJ hizmeti sağlayabiliyoruz. Minik misafirlerimiz için palyaço imkânı ve çeşitli oyun seçeneklerimiz de bulunuyor.

Tüm bu süreçler, sonunda mutluluk ve heyecan ile hatırlayacağınız güzel anılara dönüşüyor. Akdeniz Organizasyon olarak bugünlerinize destek olmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak çok isteriz. Eğer siz de isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Behiye Fırlar Atınç

  • Adres: AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.