Düğün.com mekanlarından biri mutlaka bütçenize göre.

Point Hotel Taksim

Point Hotel Taksim, Düğün.com kullanıcılarına 40 Euro + KDV'lik harika bir düğün paketi sunuyor. Pakete dahil olan hizmetleri incelemek için tıklayın. Gecenin sonunda ise, sizin için hazırlanmış özel süitinizde meyve sepetinin keyfini çıkartıp, şarabınızı yudumlarken bu keyifli günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Ayrıca, Düğün.com kullanıcıları 31 Mart 2011 tarihine kadar Point Hotel Taksim'de düğünlerini gerçekleştirdikleri takdirde 1 aylık Sağlık kulübü üyeliği (sauna & hamam & kapali havuz & steam bath) paketini kazanıp, Camene SPA da % 10 indirim hakkına sahip olacak. Mekan; Boğaz manzaralı teras restoranında 140; Giza salonunda 230 ve Fuji salonunda kendine ait balkonuyla 70 kişiye kadar konuklarınızı ağırlama imkânı sağlıyor.

Point Hotel Taksim ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun hazirliklariDugun hazirliklari

Maslak RIT İstanbul

Maslak Rit, Düğün.com kullanıcılarına özel 75.-TL'lik harika bir düğün paketi sunuyor. Bu paket Mart sonuna kadar tüm günlerde, Nisan'dan sonra haftaiçi düğünlerinde uygulanıyor olacak. Ayrıca mekan, yine yalnızca Düğün.com kullanıcılarına özel, Safir Düğün Menü'sünü 75 TL'den veriyor. Bu kampanya Şubat sonuna kadar geçerlidir.Bünyesinde çeşitli büyüklükteki organizasyonlara hitap edebilecek mekanlar bulunduran Maslak RIT İstanbul, 1997 yılından bu yana faaliyette ve misafirlerine eşsiz davetlerde ev sahipliği yapıyor. Geniş bir kompleks içinde yer alan farklı mekan opsiyonları ile özellikle büyük olimpik havuz çevresi banket alanı ile öne çıkan tesis yaz düğünlerinde oldukça popüler. Maslak RIT İstanbul, standart menülerin dışında, bütçenize uygun olarak hazırlanabilecek özel menüleriyle firma ve şahıslara cazip fırsatlar sunuyor. 1200 kişilik yemek, 200 kişilik kokteyl düzeninde havuzbaşı alanı ve 400 kişilk kapalı mekanı ile tesis düğünler için kullanılabiliyor. Ayrıca 300 araçlık otoparkı mevcut.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Kuleli Yakamoz Restaurant

Mekan, Düğün.com kullanıcılarına özel, Ocak 2011 – Nisan 2011 tarihleri arasında boğaz manzaralı salonda yapılacak olan düğün organizasyonlarında kişi başı 55 TL olan bir düğün paketi sunuyor. Kuleli Yakamoz Restoran, yaz aylarında 350 kişilik denize nazır bahçesinde, kış aylarında ise 150 kişilik Boğaz manzarasını içine alan sıcak salonunda misafirlerini ağırlıyor. İşletmede davetlileriniz için otopark ve vale servisi de mevcut. Hayal ettiğiniz düğünü tadı damaklarda kalacak menü seçenekleri ile unutulmaz kılan Kuleli Yakamoz, büyüleyici Boğaz manzarası ile en özel gecenize yakamozlar ve yıldızlar ile romantizm katıyor.

Kuleli Yakamoz Restaurant ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Liman Lokantası

Liman Lokantası; İstanbul Boğazı'nın Galata Köprüsü'nden Boğaz Köprüsü'ne uzanan en güzel manzarasına hakim mekanları arasında. 50 metre cephesi bulunan mekanın, birisi 200 diğeri 250 kişilik iki ayrı salonu bulunmakta. Mekan, 50TL’den başlayan kişi başı menü fiyatlarıyla hizmet veriyor. Ayrıca, sadece Düğün.com kullanıcılarına özel %10 indirim uyguluyor. Menüleri incelemek ve sadece Düğün.com kullanıcılarına özel indirimden faydalanmak için alttaki linkten Liman Lokantası'nın sayfasına giderek bilgi istek formu doldurmanız yeterli. Mekan, kokteyl düzeninde ana salonda 600, özel salonda 300 kişi kapasiteyle; yemekli düzende ise, ana salonda 300 kişi, özel salonda 200 kişi kapasiteyle hizmet veriyor.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Nişantaşı Teras

Nişantaşı Teras, İstanbul'un orta yerinde eşsiz Boğaz manzarasıyla, 350 kişilik terasında veya 220 kişilik kır düğünü mekanında düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyor. Kapalı salonlarında her Cumartesi canlı müzik yapılıyor. Mekan, Düğün.com kullanıcılarına özel, düğünlerini Nişantaşı Teras'ta gerçekleştiren çiftlere sauna, fitness ve suit odayı ücretsiz olarak tahsis ediyor.

Nişantaşı Teras ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Ozan Restaurant:

Ozan Restaurant, Düğün.com kullanıcılarına özel 2011'de gerçekleşecek düğünlerde erken rezervasyonlar için % 10 indirim sağlıyor. Turizm tesisi olan mekanın 1000m2 kapalı alanı ve 1000m2 açık alanı olmak üzere hem açık hem kapalı alanı bulunuyor. Organizasyon günü için olası kötü hava şartlarında, aynı anda kapalı salon da davet sonuna kadar hazır şekilde bekletiliyor. Mekan, bahçe kısmında ve kapalı alanda aynı anda 700 kişiye kadar hizmet verebiliyor, ayrıca 500 araçlık otopark da misafirlerinize ücretsiz veriliyor.

Ozan Restaurant ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Zeytindalı Restaurant:

Zeytindalı Restaurant yemyeşil bahçesi ve sade dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Gündüzü kadar gecesi de keyif dolu olan Zeytindalı, adalar manzarası eşliğinde 500 kişilik bahçesi, 250 kişilik Saray salonu 190 kişilik Heybeli salonu ve 100 kişilik kışlık alakart restaurantı ile düğün ve davetlere ev sahipliği yapıyor. Açık alanda ise 150 kişilik davetlerinizde mekandan yararlanabiliyorsunuz. 200 araçlık otoparkları da mevcut. Mekan, 2011 Mart sonuna kadar Düğün.com kullanıcılarına özel %25 indirim uyguluyor. Ayrıca, düğünlerini mekanda yapacak çiftlere 1 yıl içerisinde kullanılmak üzere bir seferliğine, çift kişilik Açık Büfe Brunch da mekanın hediyesi.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Çubuklu Hayal Kahvesi:

Boğaz'ın en büyülü noktasından İstanbul'u seyreden, Çubuklu Rıhtım’ın eşsiz manzarası ve denize sıfır konumuyla farkını hissettiren Çubuklu Hayal Kahvesi; bir klasik haline gelmiş eğlence anlayışı, deneyimli ekibi ve özel menüleri ile İstanbul’un en samimi, özel ve adından söz ettiren düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Mekan, sadece Düğün.com kullanıcılarına özel, Nisan ayı sonuna kadar gerçekleşecek düğünlerde kokteyl menüleri 50.-TL , yemek menüleri 60.-TL den başlayan harika fiyatlar sunuyor. Menüleri incelemek ve sadece Düğün.com kullanıcılarına özel indirimden faydalanmak için alttaki linkten Hayal Kahvesi'nin sayfasına giderek bilgi istek formu doldurmanız yeterli.

Hayal Kahvesi ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Secret Passion Kuruçeşme:

Secret Passion Kuruçeşme, eşsiz Boğaz manzarası ve temiz bir hava alabileceğiniz bahçesiyle düğünlerinize ev sahipliği yapıyor. İsteğinize göre hazırlanan dekorasyon, lezzetli menüler ve müzik profesyoneller tarafından yapılıyor. Mekan, kapalı alanda 60 kişi, açık alanda ise 500 kişi kapasiteyle çalışıyor ve otopark da mevcut. Mekan, düğününü Secret Passion'da yapacak olan Düğün.com kullanıcılarına, unutulmaz havai fişek gösterisini de hediye ediyor.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Sürmeli Hotels İstanbul:

Sürmeli Hotels İstanbul, genç, dinamik, profesyonel servis ekibi ve lezzet ustalarının oluşturduğu menü seçenekleri ile Sürmeli İstanbul düğünlerinize ev sahipliği yapmaya devam ediyor.Düğününüzü isterseniz; nefesleri kesen panoramik İstanbul görüntüsüne hakim, maksimum 320 kişi kapasiteli Marmara Balo Salonunda , isterseniz kendine özgü mimari yapısıyla maksimum 420 kişi kapasiteli Topkapı Salonunda, veya havuz başında maksimum 180 kişi kapasiteli, son derece şık dizayn edilmiş şekilde yapabilirsiniz. Mekan, düğünlerini Sürmeli Otel'de gerçekleştirecek olan Düğün.com kullanıcılarına ETS Tur veya Pronto Tur’dan 800.-euro değerinde balayı çeki veriyor. Ayrıca özel düğün pektinde zengin menüleri ve balayı tatiliniz yanında mekan süslemesi, hoşgeldiniz kokteyli, Dj müziği, düğün pastası, 2 adet günlük kullanımlı oda Sürmeli Hotel’in sizlere hediyesi.

Sürmeli Hotels İstanbul ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Dahil İstanbul:

Yıldız Korusu içinde yer alan Dahill İstanbul, muhteşem manzaralı terası, yeşilin her tonuyla kucaklaşan iç mekanı, kaliteli hizmet anlayışı ve geniş otopark imkanı ile düğünlerinize ev sahipliği yapıyor. Mekan, kokteyl düzeninde 250 kişiye, terasta düzenlenecek kokteyl düzenindeki davetlerde 800 kişiye, yemekli düzende ise 500 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip. Mekan, düğünlerini 15 Mayıs’a kadar gerçekleştirecek Düğün.com kullanıcılarına özel, hafta içi 85 TL, haftasonu 99 TL , yaz düğünlerinde ise 109 TL’den başlayan fiyatlarla özel düğün paketleri uyguluyor.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Portaxe

Portaxe 450m2 kapalı, 550m2 açık alanı ve hakim olduğu eşsiz ve büyüleyici manzarası ile konuklarınıza keyifli organizasyonlar sağlamaktadır. Mekan, düğünlerini 15 Mayıs’a kadar gerçekleştirecek Düğün.com kullanıcılarına özel, hafta içi 85 TL, haftasonu 99 TL , yaz düğünlerinde ise 109 TL’den başlayan fiyatlarla özel düğün paketleri uyguluyor. Portaxe ayrıca, iskelesiyle de özel davetlere deniz ulaşım ile katılacaklara büyük kolaylık sağlamaktadır. Mekan, kapalı alanda kokteyl düzeninde 600, yemekli düzende 400 kişilik kapasiteye sahipken; açık alanda kokteyl düzeninde 2800, yemekli düzende 1150 kişilik kapasiteyle hizmet veriyor. Düğün.com kullanıcılarına özel indirimden faydalanmak için alttaki linkten Portaxe'in sayfasına giderek bilgi istek formu doldurmanız yeterli.

Portaxe ile ilgili bilgi almak için tıklayın..

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Le Jardin De France / Fransız Bahçeleri

Mekan, Düğün.com kullanıcılarına özel, kişi başı 55 Euro olan bir düğün paketi sunuyor. Tarabya'da 2000 m2lik bir alana kurulmuş olan mekan, 2 ana bölümden oluşuyor. Kokteyl alanı, bar, oturma grupları, gece 24:00'ten sonra kullanabileceğiniz kapalı dans pisti girişin sol kısmında; nikah platformu, 700 kişiye hizmet verebilen oturmalı yemek alanı, sahne ise saç kısımda yer alıyor. Mekana; orman içinden geçip taş yolda yürüyerek ya da özel kostümlü sürücü eşliğindeki görkemli bir Fransız faytonuyla girmek gelin ve damadın seçimine bırakılmış. Mekanın en büyük avantajı ise, tarihi dokuyu, deniz ve doğa manzarasını birleştiriyor olması.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Sophia Çengelköy:

Mekan; Düğün.com kullanıcılarına özel (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri için) %20 indirim uyguluyor. Kişi başı 35 ila 100 TL arasında kişi başı menü fiyatları sunan mekanın kapasitesi ise, Sophia I Salonu’nda 900 kişiye kadar yemekli düzende, 1500 kişiye kadar kokteyl düzeninde; Sophia II Salonu’nda ise, 350 kişiye kadar yemekli, 450 kişiye kadar kokteyl düzeninde hizmet vermekte. Mekan, her iki köprüye eşit mesafedeki merkezi konumuyla da tercih sebebi oluyor. Sophia Çengelköy’ün en büyük avantajı ise; düğün paketlerindeki ayrıcalıklı hizmet çıtasını biraz daha yukarı çekerek, benzersiz teknik olanakları (çoklu kamera sistemi, Jimmy jib, profesyonel sahne ekipmanları,sahne atmosferi) eğlence ve görsel şovları, süslemedeki son trendleri de paket hizmetlerine eklemesi. Sophia Çengelköy’de çiftler mekan, dekorasyon, teknik altyapı, ikram ve bir çok detayı bir arada buluyor.

Sophia Çengelköy ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Club Swedish İstanbul

Mekan, Düğün.com kullanıcılarına özel, haftasonunda %20, haftaiçinde %30’lara varan indirimler uyguluyor. Kişi başı 50 TL'den başlayan menü fiyatları sunan mekanın kapasitesi ise, açık havada yemekli düzende 1000, kokteyl düzeninde 1250 kişi. Mekanın en büyük avantajı; İstanbul Anadolu Yakası'nın en geniş bahçe ve havuzbaşı organizasyonlarına ev sahipliği yapması ve zengin içerikli düğün paketi sunması. Club Swedish'te uygulanan kişi başı 50 TL'den başlayan tüm menülere ultra her şey dahil "Swedish Wedding Paket" dahildir. Club Swedish, Ocak 2011 sonuna kadar rezervasyon yaptıran Düğün.com kullanıcılarına "Beyaz Katlanır Tiffany Sandalyeler" ile organizasyon yapma fırsatı sunuyor.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Hotel Bostancı Prenses

Mekan; Düğün.com kullanıcılarına özel (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri için) %20, Cuma günleri için ise %10 indirim uyguluyor. Bostancı’da yeralan mekanın kapasitesi ise kapalı mekanda yemekli düzende 330, kokteyl düzeninde ise 400 kişi. Kişi başı 35 ila 70 TL arasında kişi başı menü fiyatları sunan mekanın en büyük avantajı ise, Anadolu bölgesindeki 4 ve 5 yıldızlı oteller arasında oldukça uygun bir fiyat sunması.

Hotel Bostancı Prenses ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Ramada Plaza Istanbul Hotel

Mekan, Düğün.com kullanıcılarına özel, kişi başı 75 TL + KDV olan bir düğün paketi sunuyor. Kişi başı 80 ila 100 TL arasında menü seçenekleri olan mekanın kapasitesi ise; kapalı alanda 800 kişiye, açık alanda 120 kişiye ve havuz başında 90 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Ramada Plaza Otel’in en büyük avantajı ise, şehrin göbeğinde bulunması. Taksim, Şişli, Nişantaşı ve Osmanbey’e yürüme mesafesinde olan otel, metroya yakınlığıyla da ulaşımda büyük kolaylık sağlıyor.

Ramada Plaza İstanbul Hotel ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Elite World Istanbul Otel

Mekan, Düğün.com kullanıcılarına özel, Ekim 2010 – Mart 2011 tarihleri arasında rezervasyon yaptıran kullanıcılara kişi başı 89 TL olan bir düğün paketi sunuyor. İstanbul’un kalbi Taksim’de bulunan otelin kapasitesi ise, yemekli düzende 250, kokteyl düzeninde 350 kişi. Mekanın en büyük avantajı ise; İstanbul’un kalbinin attığı yer olan Taksim’de bulunması ve Taksim Talimhane'nin tek beş yıldızlı oteli olması. Üstelik otel, verdiği fiyatlarda ve müşteri memnuniyetinde de oldukça iddalı.

Elite World İstanbul Otel ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Moda Spor Klubü

Mekan, düğünlerini Moda Spor Klubünde yapacak olan Düğün.com kullanıcılarına bir yıl içerisinde kullanmak üzere akşam yemeği hediye. Kişi başı 50 ila 80 TL arası menü fiyatları sunan mekanın kapalı alan kapasitesi ise 300 kişi. Kadıköy Moda sahil yolu üzerinde yer alan Moda Spor Kulübü’nün en büyük avantajı ise, tarihi yarımada manzarası, Antep mutfağının özel yemekleri ve canlı müzik seçenekleri.

Moda Spor Klubü ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

The Green Park Hotel & Convention Center

Mekan, Düğün.com kullanıcılarına özel %10 indirim uyguluyor. Kişi başı 50 ila 80 TL arasında kişi başı menü fiyatları sunan mekanın kapasitesi ise açık havada 2000, yemekli düzende 1500, kokteyl düzeninde ise 3500 kişi. Mekanın en büyük avantajı ise; eşsiz Adalar manzarasına sahip, sütunsuz geniş balo salonları.

The Green Park Hotel & Convention Center ile ilgili bilgi almak için tıklayın..

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Teras Restaurant Yeşilyurt Spor Kulubü:

Mekan, Düğün.com kullanıcılarına özel, haftaiçi %30 indirim uyguluyor. Ayrıca, düğünlerini Teras Restaurant'ta gerçekleştirecek çiftlere POLAT RENAISSANCE ISTANBUL,YEŞİLYURT OTEL'de balayı odası da Teras Restaurant'ın sizlere hediyesi. Kişi başı 50 ila 80 TL menü fiyatlarından başlayarak hizmet alabileceğiniz mekanda, kapalı alanda 350 kişi, açık alanda ise 500 kişiyle misafirlerinizi ağırlıyayabiliyorsunuz. Ayrıca kış aylarında kullanılmak üzere, camlarla çevrili 150 kişilik bir mekanları daha bulunuyor. Mekanın en büyük avantajı ise; hem bir kır düğünü yaşayacağınız palmiyelerle çevrili eşsiz doğası hem de tüm cepheleri denize sıfır konumu.

Teras Restaurant, Yeşilyurt Spor Kulubü ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Sky Kamer Hotel:

Mekan, Düğün.com kullanıcılarına özel, kişi başı 69 TL olan bir düğün paketi sunuyor. Mekanın kapasitesi; kapalı alanda 70, açık alanda 60 kişi. Sky Kamer Hotel, İstanbul'un kültür ve tarihinin kalbi olarak adlandırılan Beyazıt'da bulunuyor. Mekanın en büyük avantajı ise; merkezi konumu, tarihi manzarasıyla ünlü terası ve uyguladığı birbirinden değişik düğün konseptileri.

Dugun mekanlariDugun mekanlari

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

AG Arzu Gurdal

Yaz sonu icin manzarali, samimi ve klas bir mekan ariyoruz 100 kisilik bir dugunu hafta sonu icin kabul edecek. Butcemiz kisi basi 150-200 TL. Onerileriniz icin simdiden tesekkurler.

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.