Stüdyo 61

5

E-posta Gönder

0850 532 8904

5 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Trabzon

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 5 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Müşterilerimizin isteklerine göre her türlü dış mekan ortamları

Hakkında

2009 yılında, şehrin ilk dış çekim fotoğraf stüdyosu olarak kurulan Stüdyo 61 Trabzon merkezde bulunuyor. Sektörde 10 yılı geride bırakmış olsak da hâlâ ilk günkü heyecanımızla ve profesyonelleşsek de amatör ruhumuzla faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Fotoğrafın bir sanat dalı olduğunun bilincindeyiz ve aynı zamanda bunu hem uygulayıcıları hem de savunucularıyız. Ekibimizde bu işi çok severek yapan kimi Akademik bilgi birikimi sahibi kimi ise tutkuyla bağlı olduğu için çıraklıktan gelme kalabalık ve sağlam bir kadro oluşturduk. Bu sayede çalışmalarımızın kalitesini kolayca ortaya koyup rakiplerimizden ayırt edilebiliyoruz.

Çok yönlü ve vizyon sahibi fotoğrafçılar olarak ürün çekiminden özel günlere, kişisel çekimlerden video kamera hizmetlerine kadar her türden isteğe cevap verebiliyoruz. Fakat bu metinde biraz daha özel gün fotoğrafçılığı yönümüzden bahsetmek istiyoruz. Daha duygusal ve unutulmaz günler oldukları için düğünler başta olmak üzere bazı özel durum, organizasyon ve etkinliklerde yer almaktan mutluluk duyuyor ve bunları ölümsüzleştirmeyi çok daha özenli yapıyoruz. Dünyaevine girecek çiçeği burnunda çiftlerle birlikte o heyecanı paylaşmak ve aynı zamanda onları rahatlatıp en doğal hallerini karelere dökmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Dış çekimlerde Trabzon gibi bir şehirde olduğumuz için kendimizi şanslı sayıyor, çok sayıda doğal ve tarihi lokasyonu mesken tutup fotoğraflarımızı çekebiliyoruz. Fakat elbette ki bura ile sınırlı kalmıyoruz. Çiftlerimiz istediği müddetçe şehir dışı ve hatta yurt dışına dahi severek gidiyoruz. Plajlar, şelaleler, ormanlar, köyler, tarlalar, bahçeler ve daha pek çoklarında yaptığımız çekimlerden örnekler göstererek seçim konusunda yardımcı oluyoruz.

Dış çekim ve düğün hikâyesi gibi hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz Stüdyo 61 Trabzon telefon ve diğer iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut, bize her zaman ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yunus YILDIZ

 • Telefon: 0850 532 8904

 • Adres: Kemerkaya mah. Ticaret Mektep Sok No:6/C (Uzunsokak) Ortahisar Trabzon

Stüdyo 61 Yol Haritası

5 yorum


A&S

Ayla & Samet

Düğün Tarihi: 01.09.2018

Hiç fotojenik sayılmayan çiftlerden olsak gerek. Ama çekim anında o kadar motivasyonumuzu yükselttilerki sonuçlara bizde inanamadık. Profesyonellik bu olsa gerek. Başta Okan bey ve Ali bey olmak üzere ekibinize çok teşekkür ediyoruz.

A&F

Ayşe & Fatih

Düğün Tarihi: 13.08.2018

Çekimlerimizi düğün öncesi Karagöl de yaptırdık. Sabah erken saatlerde kuaförden aldılar bizi. Eve döndüğümüz de gece olmuştu. Bir gün boyunca ilgilendiler bizimle. Çekim öncesi, çekim anı ve sonrası her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüşler. Vaktin nasıl geçtiğini anlamadık. Her şey... devamı 

D&M

Demet & Melih

Düğün Tarihi: 12.08.2018

Balayımız için geldiğimiz Trabzon da düğün fotoğraflarımızı çektirdik. Firmalar hakkında çok bir bilgimiz yoktu. dugun.com sitesindeki firmaları inceleyip karar verdik. Umduğumuzdan fazlasını bulduk. Deniz çekimlerimizi anlatamam bile... Artık unutamayacağımız birbirinden güzel anılarımız var ve... devamı 

M&S

Melisa & Salih

Düğün Tarihi: 08.07.2018

Çekimlerimiz iki gün sürdü. Birbirinden güzel geçen 2 gün. Düğün günü hikaye çekimi yaptırdık. Bizi bir an olsun yalnız bırakmadılar. Album çekimimiz de iki kıyafet kullandık. Birbirinden farklı mekanlara gittik. Çekimlerin başından sonuna kadar her konuda bize yardımcı oldular. Pozitif enerjileri,... devamı 

Ü&A

Ülkü & Ali

Düğün Tarihi: 28.07.2017

Eşim ve ben unutamayacağımız bir gün geçirdik. Bu günün hatırası olan fotoğraflarımızı iyi ki siz de çekildik. Elimiz de çok güzel karelerimiz mevcut. Çok ama çok teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!