Şeyma Toprak Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün hikayesi

Çekim Türleri

Merkez, Trabzon

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 6 haftadan fazla
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerim ile belirlediğimiz mekanlarda çekim yapıyoruz. Doğal ortamlarda ve şehrin gürültüsünden uzak yerler tercihimiz oluyor.

Önerilen Firmalar

İnci Color
49 10

Merkez

İnci Color

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Canan Sönmez Photography Trabzon
41 3

Merkez

Canan Sönmez Photography Trabzon

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Papyon Ajans
25

Merkez

Papyon Ajans

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

En özel günlerinden geriye kalan tek şey; fotoğraflardır. Bu yüzden fotoğraflar, anıları yaşatmada en önemli unsurlardır. Düğünlerinizi ilk günkü gibi hatırlamak ve bu anları ölümsüzleştirmeye benimle ölümsüzleştirmeye hazırsanız, size kendimden kısaca bahsetmek istiyorum.

Trabzon’da deklanşöre basmaya başladığım ilk günden beri kaliteyi ön planda tutuyor, çiftlerime istedikleri fotoğraf karelerini sunmayı öncelikli amacım olarak görüyorum. Bu yüzden de her işlemde memnuniyetlerini hedefliyor, eğlenceli ve keyifli bir çekim süreci yaşamalarını sağlıyorum.

Fotoğraflarınızda en sade ve en doğal halinizi yaşatmayı tercih ediyorum. Sıradan ve daha önce karşılaştığımız pozlardan ziyade yaşadığınız aşkı en iyi şekilde aktaracak önerilerde bulunuyorum. Siz de fotoğraflarınızı gördükten sonra bunu hissedeceksiniz.

Özellikle dış çekim konusunda kendimi sürekli geliştirme çalışıyorum. Trabzon dış çekim mekanlarını araştırıyor, çiftlerin en çok tercih ettiği yerleri öneriyorum. Genelde şehrin kalabalık ve gürültüsünden uzak yerler tercih ediyor, tarihi mekân, denize sıfır bir kumsal, ya da yemyeşil bir bahçeyi çekimler için hazırlayabiliyorum. Sadece Trabzon’da değil çevre pek çok şehri de çiftlerimiz ile ortak olarak tercih edebiliyoruz.

Dış çekimlerin yanı sıra sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ya da videolarla duyurduğunuz save the date çekimlerine imza atabiliyor ya da aşk dolu bir düğün hikayesi oluşturabiliyorum. Bunun için de son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, her konuda olduğu gibi bu konuda da güveninize layık olmaya çalışıyorum.

Özellikle düğün dönemine girildiği zamanlarda çok yoğun bir tempoda çalışıyorum. Bu yüzden benimle belirlediğiniz düğün tarihinden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyorum. Böylelikle detaylı bir planlama yapıyor ve hazırlıklarımı eksiksiz bir şekilde tamamlayabiliyorum.

Siz de Şeyma Toprak kalitesini fotoğraflarınızda görmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şeyma Toprak

 • Adres: Uzun Sk. Çinili Çarşı K:5 No:77 Ortahisar

Şeyma Toprak Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!