Seher Ocaklı Photography

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Merkez, Trabzon

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Canan Sönmez Photography Trabzon
41 3

Merkez

Canan Sönmez Photography Trabzon

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Maçka Medya
87 6 4

Merkez

Maçka Medya

2.000-3.000 TL
Nişan çekimi
Papyon Ajans
25

Merkez

Papyon Ajans

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Aşkınızı ölümsüzleştireceğiniz o muhteşem düğün gününüzde, o güzel günden en özel anlarınızı ölümsüzleştirmesi için bir düğün fotoğrafçısına ihtiyacınız var. Ekipmanlarından, iletişim becerilerine hayallerinizi gerçekleştirecek düğün fotoğrafçısını bulmak zor olabilir. Ancak size iyi bir haberimiz var. Seher Ocaklı Photography Artvin düğün fotoğrafçısı bir düğün fotoğrafçısında aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunuyor ve sizi hayallerinizdeki düğün fotoğraflarına ulaştırıyor.

Öncelikle düğün fotoğrafçılığında çiftleri anlamak ve heyecanlarına ortak olmak bizim için çok değerli. Bunun için düğün attığımız her adımda sizin düğün telaşınızı göz önünde bulunduruyor, sizi en rahat ettirecek planı çiziyoruz. Çekimlerde rahat edeceğiniz bir ortam sağlıyor, fotoğraf çekimlerinizin sizin için düğün telaşınız içinde rahatlayacağınız bir eğlenceye dönüşmesini sağlıyoruz. Sizi anlayan ve işini severek bir fotoğrafçıyla çekimlerin sizin için ne kadar keyifli geçeceğini göreceksiniz.

Düğününüzün hangi mevsimde olduğu önemli değil, her türlü hava koşulunda çekimlerimizi yapıp, mevsimin tüm güzelliklerini yansıttığımız kareler çekebiliyoruz. Son baharın romantizmini, yazın cıvıl cıvıl aydınlık havasını düğün fotoğraflarına ustalıkla yansıtıyor, yıllar sonra bile o anı tekrar hissedeceğiniz fotoğraflar çekiyoruz.

Genellikle doğal ve sade çekimler yapmayı seviyoruz. Bu şekilde yapay pozlardan uzak durarak aşkınızı tüm saflığıyla kaydedebiliyoruz. Dış mekan fotoğraf çekimlerimizin yanında dilerseniz kuaför çekimlerinden, davetlilerinizle doyasıya eğlendiğiniz dakikalara kadar düğün gününüzün tüm güzelliklerini fotoğraflıyoruz.

Her ne kadar Artvin merkezli bir düğün fotoğrafçısı olsak da, çiftlerin mutluluklarına ortak olmak için Trabzon, Rize, Hopa, Kemalpaşa, Sarp ve Batum’da hizmet sunuyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizin hem göze hem de bütçeye uygun olmasına özen gösteriyoruz. Bunun için de birbirinden avantajlı düğün paketlerimiz bulunuyor. Tüm avantajlı paketlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Seher Ocaklı Artvin düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz tüm ekipmanlarımız ve enerjimizle size muhteşem anılar bırakmak için hazırız.

İletişim

Seher Ocaklı

 • Adres: Trabzon


1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


M&Ö

Mehtap & Özgür

Düğün Tarihi: 15.07.2019

Biz cok keyifli ve eğlenceli bir çekim yaptık seher ile herşeyden önce bizim istediklerimize göre hareket edip çekimi ona göre planlayarak güzel bir çekim ve harika bir albüm yaptık kendisiyle . Herşey için çok çok teşekkürler. Bu çekim sayesinde bir arkadaş sahibi daha olduk. Bir fotoğraf... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!