My Studio

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Akçaabat, Trabzon

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Doğal ve tarihi mekanlar da daha çok çekim yapıyorum.

Önerilen Firmalar

Foto Avrupa 61
94 10

Merkez

Foto Avrupa 61

Babadan oğula fotoğrafçılık bizim aile mesleğimiz! Foto Avrupa 61 Trabzon’d...

Saray Fotoğrafçılık
15

Vakfıkebir‎

Saray Fotoğrafçılık

Saray Fotoğrafçılık olarak profesyonel ekibimizle birlikte en değerli anlar...

London Yapım Studios
15

Merkez

London Yapım Studios

Hayallerinizi gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda profesyonel bir hizm...

Hakkında

Herkese göstermek isteyeceğiniz kalitede düğün fotoğraflarınızı çekmek için 7-8 seneyi aşkın süredir profesyonel ekibimizle Trabzon’un Akçaabat ilçesinde hizmet veriyoruz.
Öncelikle düğün öncesinde sizinle yüz yüze görüşüp bütün çekim süreçlerinizi planlıyoruz. Mekân yönlendirmeleri yapıyoruz. İsteklerinizi gözden geçiriyoruz.
Trabzon'da düğün fotoğraf çekilecek yerler neresi diye soracak olursanız; Trabzon’un tarihi mekanlarından Ayasofya Müzesi ve Atatürk Köşkü, farklı mimari stillere sahip estetik açıdan oldukça iddialı yapıların olduğu Akçaabat Orta Mahallesi ve doğal güzellikleriyle muhteşem fotoğraflara imzamızı atacağımız Uzungöl ve Sümela Manastırı’nda çekimlerimizi gerçekleştirebiliriz. Talep etmeniz durumunda şehir dışı ve yurt dışında da çekimlerinizi yapabiliyoruz.
Dijital davetiye şeklinde konuklarınıza gönderebileceğiniz ya da sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımda bulunabileceğiniz Save the date çekimleri yaptığımız gibi düğününüzden sonra denize girip poz verebileceğiniz ya da boyama şakalarıyla gelinlik ve damatlığınızı gönlünüzce kirletebileceğiniz Trashday çekimleriyle fark yaratıyoruz. Tüm bu çekimlerinizi ömür boyu saklayabileceğiniz albümlerde topluyor 3 hafta gibi kısa bir sürede fotoğraflarınızın orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz. Aynı zamanda isteğiniz dahilinde düğün hikayesi ve düğün klibi de hazırlayabiliyoruz. Üstelik konsept çekimlerinizde size dilediğiniz aksesuarı kullanma özgürlüğü tanıyoruz.
Fabrikasyon görüntüyü sevmediğimiz için fotoğraflarınızın doğal olmasına önem veriyoruz. Düzenlemelerimizi kış mevsiminde soft ve soğuk olarak; yaz mevsiminde ise sıcak renk tonlamalarla yapıyoruz. Bu çalışmaları yaparken sizin istek ve düşüncelerinizi de göz önünde bulunduruyor her aşamada fikrinizi alıyoruz.
Doğru konumda, doğru ekiple ve doğru mekânda çekilen fotoğraflar; düğün gününüzü yarına bırakacağınız en güzel anılarınız olacak. Bu özel gününüzde yanınızda olup; heyecanınıza ortak olmamızı istiyorsanız formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Mustafa Yilmaz

 • Adres: Gülbaharhatun Mah. İnönü Cad. No :61

My Studio Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.