Zehra Photography

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Süleymanpaşa, Tekirdağ

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün belgeseli, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Motto Fotoğrafçılık
8 1 2

Süleymanpaşa

Motto Fotoğrafçılık

Fotoğrafçılığı sanat yapan, deklanşöre her seferinde aynı heyecanla basmak....

Best Prodüksiyon
48 1

Çorlu

Best Prodüksiyon

25 yıldır Tekirdağ’da Best Prodüksiyon olarak hizmet veriyoruz. Merakla çık...

Ahmet Turan Photography
52

Çerkezköy

Ahmet Turan Photography

Ahmet Turan Photography...

Hakkında

“Evet” demek için gün saydığınız o muhteşem gün yaklaşıyor. O güzel günden kalan en özel anılar olan düğün fotoğraflarınızın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Biz Stüdyo Sindrella Tekirdağ düğün fotoğrafçısı olarak, sizi hayallerinizdeki düğün fotoğraflarıyla buluşturmak için 6 kişilik profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak; profesyonel ekipmanlar kullanıyor, her ayrıntıyı özenle fotoğraf karelerine yansıtıyoruz.

Çekimlerde duyguları kimi zaman tüm masumiyetiyle, kimi zaman tüm coşkusuyla fotoğraflara yansıtmayı çok seviyoruz. Kimi zaman düşen yağmur damlalarının arasında siz ve müstakbel eşinizin en romantik hallerini, kimi zaman bir iskelenin üstünde siz ayaklarınızı suya sokarken en neşeli hallerinizi fotoğraflara yansıtıyoruz.

Hayal gücümüzü serbest bırakıp daha önce görülmemiş özgün düğün fotoğrafları çekmek de en büyük amaçlarımızdan biri. Çekimlerinizde farklı aksesuarla bir konsept oluşturup sıra dışı düğün fotoğraflarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Eski bir fotoğraf makinesi, vintage bir bavul, bir kayık bazen de bir gitar çekimlerinizde mutlu anlarınıza eşlik ediyor. Led ışıklarla süslenmiş çekimlerde de, düğün fotoğraflarınız için masalsı bir atmosfer yaratıyoruz.

Çifteleri hayallerindeki düğün fotoğraflarıyla buluşturmak için farklı şehirlerde de hizmet veriyoruz. Dış çekimlerimizin yanında yaratıcı ve kaliteli çekimler yapabileceğimiz bir stüdyomuz da bulunuyor. Böylece hava koşulları konusunda endişelenmemize gerek olmadan çekimlerimizi yapabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında video hizmetleri de sunuyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi çekim türleriyle aşkınızı ödüllük bir filme dönüştürüyoruz. Tam gün video çekimlerimiz sayesinde hiçbir anını unutmak istemeyeceğiniz düğününüzün her anını tüm güzelliğiyle kaydediyoruz.

Aklınıza takılan soruları sormak, dış çekim ve stüdyo düğün fotoğraf fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Her baktığınızda o güzel anlara tekrar dönüp, sevdiklerinizle mutlulukla paylaşacağınız düğün fotoğraflarınıza kavuşmanız için sizi Stüdyo Sindrella’da sizi bekliyoruz.

İletişim

Zehra Dundar

 • Adres: Yavuz Mah. Peştemalcı Cad. No:16 Merkez

Zehra Photography Yol Haritası

1 yorum


Gözde

Düğün Tarihi: 13.06.2015

Düğün günü ve Fotoğraf seçiminde çok ilgili olduklarını söyleyebilirim. Fiyatlar diğerlerine göre çok ucuz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.