Stüdyo Clasis

1

E-posta Gönder

0282 255 5309

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Süleymanpaşa, Tekirdağ

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

En özel günlerinizi fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmek istiyorsanız Stüdyo Clasis Tekirdağ’da hizmetinizdeyiz. Tecrübelerimiz ve iş aşkımız doğrultusunda size yardımcı oluyor, birbirinden özel anlar yaşamanızı sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekibiz. İşimizi titizlikle yapıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Önceliğimiz ise her zaman sizi memnun etmek. Düğün, doğum, kına eğlencesi, söz ve nişan gibi anların bir daha tekrarının olmadığının bilincindeyiz. Bu düşünce doğrultusunda özel anlarınızı en güzel şekilde kayıt altına alıyoruz. Böylelikle size de ömür boyu saklayacağınız hatıralar kazandırmış oluyoruz.

Fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz. Hangi türde hizmet almak istediğinizi bize belirtmeniz durumunda size yardımcı oluyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve farklı kameralar kullanarak pek çok açıdan sizi kayıt altına alıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan da bazı örnekler sunarak hizmet kalitemizi görmenizi sağlıyoruz. Çekim türünüze göre konsept belirliyor, nasıl bir albüm istediğinizi netleştiriyoruz. Tekirdağ çekim mekanlarını kullanabildiğimiz gibi dilerseniz başka şehirleri de çekimlerinizin arka fonu olarak kullanabiliriz.

Çekimler sırasında içinizden geldiği gibi rahat ve doğal davranmanızı istiyoruz. Elbette poz vereceksiniz. Hatta poz konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Çekim bittiğinde en iyi görselleri seçmenizi istiyoruz. Beğendiklerinizi bilgisayar üzerinde düzenliyoruz. İstenilen konsept doğrultusunda albümünüzü ya da video kaydınızı hazırlıyoruz. İster düğün gününüzde isterseniz de düğünden sonra ya da önce uygun olduğunuz bir zamanda çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Siz de Çorlu fotoğrafçıları arasında yer alan firmamızın kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu ücretsiz doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak, yaşamınızın en özel anlarına şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Erdinç Ülker

 • Telefon: 0282 255 5309

 • Adres: Ortacami Mah. Yunusbey Cad. Denizciler Çarşısı No:7 Süleymanpaşa

Stüdyo Clasis Yol Haritası

1 yorum


O&G

Oya & Görkem

Düğün Tarihi: 17.07.2020

Kşisel olarak işini en iyi yapanın müşterisine kolaylık sağladığı.. Sanat ve insanlığın buluştuğu sıcak bir ortamdan, insasana olan güvenin bulunduğu bir işletme.. Mümkün olsa herkese tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!