Beste Prodüksiyon

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Çorlu, Tekirdağ

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Katalog çekimi, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftle beraber ortak bir karar veriyoruz.

Önerilen Firmalar

Görçek Ajans
64

Süleymanpaşa

Görçek Ajans

Görçek Fotoğrafçılık olarak 1949 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Görçe...

Klas Fotoğrafçılık
22

Çorlu

Klas Fotoğrafçılık

Düğün albümleriniz ve düğün fotoğraflarınızın en güzeli olmasını sağlamak i...

Sema İmrağ Photography
48

Çorlu

Sema İmrağ Photography

Çok severek yaptığım işim, mesleğim ve beni ben yapan en değerli özellikler...

Hakkında

25 yıldır Tekirdağ’da Beste Prodüksiyon olarak hizmet veriyoruz. Merakla çıktığımız yolda usta-çırak ilişkisini eğitimle birleştirerek profesyonelliğe taşıdık. Daha çok, kişilere odaklandığımız için çekimlerimizde duygunun ön plana çıkmasına önem veriyoruz. Bunun içinde kişiye özel profesyonel fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz.

Konseptlere dayalı özgün fotoğraflar çekmeye dikkat ediyoruz. Bunun içinde doğaçlama fotoğraflar gerekiyor. Bu zeminin sağlanması için en az 5 saat süren çekimlerimizin ilk saatini tanışma-kaynaşma, ortama alışma amaçlı bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bir profil çıkarıyoruz. Çünkü özellikle damat, gelinden daha gergin oluyor. Bu yüzden samimi bir ortam kurmak amaçlı esprili, keyifli sohbetler gerçekleştiriyoruz. İlk defa poz verdiğiniz için gergin olmanız çok normal. Bu yüzden öncesinde gerekli arkadaşlık ortamı sağladıktan sonra yönlendirme konusunda oldukça rahatlıyoruz. Çekim esnasında dinleniyorsak, kahve bile içiyorsak bunu hep birlikte yapmayı seviyoruz. Böyle bir durum olunca bize alışıyorsunuz ve fotoğraflar daha da anlam kazanıyor. Bu yaklaşım sayesinde de bahsettiğimiz duygunun fotoğraflara yansıma kısmı gayet başarılı oluyor. Çünkü hangi rengi sevdiğiniz, hangi fondan hoşlanacağınız gibi konular daha da açıklık kazanıyor bizim için. Çekimlerimiz bitip albümleri teslim etsek bile arkadaş kalmaya devam ediyoruz. Daha önce nişanını çekip ardından düğününü hatta çocuklarının doğumunu bile çektiğimiz çiftlerimiz var. Bunun sebebi tamamen samimiyet.

Pozlandırılmış, yapay fotoğraflar istemiyoruz. Dostane çerçeve içerisinde kaliteli çekimler yapıyoruz. Manzara ve doğru ışığı yakalamak tabi ki önemli. Ama daha önemli olan doğal ve doğaçlama olması. Belirli bir kalite standardımız var. 4K çekim kalitesine sahip olmayan hiçbir çekimimiz yok. Özellikle bu konuya eğiliyoruz. Bu yüksek kaliteyle birlikte çoklu kamerayla çekimler yapıyoruz. Prodüksiyon işi de yaptığımız için bilgisayar ortamında bu çekimleri kurguluyoruz. Gelinlerdeki çekim yüzünden oluşan deformasyonları tek tek düzeltiyoruz. 4 farklı programdan yararlanarak kişiye özel fotoğraf rötüşlemesi yapıyoruz. Saç uzatma, makyaj tazeleme, beden küçültme, saç koyultma gibi rötüşleri isteğiniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.
Çekimlerimizde dikkat ettiğimiz noktaları sizinle paylaştık. Ama bir kırmızı çizgimiz var. Asla ama asla düğün günü fotoğraf çekimi yapmıyoruz. Çünkü çekim öncesi sohbetlerimizi gerçekleştiremezsek bütün bu anlattıklarımızın hiçbir anlamı kalmıyor. Ne sizi tanıyoruz ne de fotoğraflarınız gerçeği yansıtıyor. Bu yüzden çekim için düğün sonrası tercihimiz. Böylece rahat ve stressiz olarak çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Duygular fotoğraflarda gizlidir. Bir fotoğrafı değerli kılan budur ve ancak bunu da gerçekten iyi fotoğrafçılar yapar. Kişiye özel fotoğraf rötüşlemesi, 4K kaliteli çoklu kamera çekimleri gibi profesyonellik gerektiren hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yasin Balvan

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: ÇorluYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.