Açıkgöz Fotoğrafçılık

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Çorlu, Tekirdağ

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 5 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Nişan çekimi, Konsept çekim, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Önerilen Firmalar

Görçek Ajans
64

Süleymanpaşa

Görçek Ajans

Görçek Fotoğrafçılık olarak 1949 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Görçe...

Alican Demir Photography
11 10

Çorlu

Alican Demir Photography

Evliliğin en güzel günü olan düğün gününüzü alışılmışın dışında, estetik k...

Sihirli Kare Fotoğrafçılık
4

Çorlu

Sihirli Kare Fotoğrafçılık

Sihirli Kare Fotoğrafçılık ...

Hakkında

Tekirdağ-Çorlu’da 15 senedir fotoğrafçılık yapıyorum. Fotoğrafa olan yoğun ilgimi aldığım fotoğrafçılık eğitimleriyle taçlandırdım ve kendimden emin olduğum noktada Açıkgöz Fotoğrafçılık’ı kurdum. Tek başıma başladığım bu yolculukta şu an 40 kişilik ekibimle birlikte, sürekli gelişerek ve büyüyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.
Yıllar içerisinde bu kadar hızlı ilerlememizi ise pek çok faktöre bağlıyoruz. Bunun ilki fotoğraflarını çektiğimiz çiftlerin memnuniyeti. Tecrübeli çalışma arkadaşlarımız daima çiftlerin talepleri doğrultusunda memnuniyetlerini esas alarak kaliteli çalışmalar ortaya çıkarıyor.
Bir diğer sebep ise Açıkgöz Fotoğrafçılık ile çiftlerin kaliteyi uygun fiyata bulması. 800 TL’den başlayan düğün çekim fiyatlarımız mevcut.
Sağladığımız çekim hizmetlerinin çeşitlilik göstermesi ise bir diğer önemli faktör. Düğün trendlerini yakından takip eden ekibimiz, çiftlerin talep ettiği çekim türlerini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda profesyonel fotoğrafçılık hizmeti sunabilmek için sürekli eğitimler alıyorlar.
Son dönemlerden sıklıkla yaptığımız düğün çekim türlerinden bahsetmemiz gerekirse:
Eskiden stüdyoda çekilen fotoğrafların yerini dış mekân çekimleri aldı. Bizde buna göre kendimizi güncelledik ve stüdyo çekimi yapmaya devam ederken diğer bir yandan dış çekimlere ağırlık verdik. Trashday çekimi, katalog çekimi, konsept çekimler gerçekleştirdik. Kimi zaman bir salıncağın köşesinde, kimi zaman sahilde kumların üzerinde gerçekleştirdiğimiz düğün çekimleri oluyor.
Video ise eskiden düğüne gelip mekânda yapılan kamera çekimleriyken şimdi bunu da çeşitlendirdik. Artık gün boyu düğün videosu hizmeti verebildiğimiz gibi yalnızca mekâna gelip de gerçekleştirebiliyoruz. Bu çekim türleri de çeşitlilik gösteriyor. Bir videonun ötesinde; düğün hikayesi ve düğün klibi gibi daha renkli ve neşeli çalışmalar ortaya koyuyoruz.
Save the date çekimleri ise sosyal medya kullanımının artmasıyla yoğun olarak talep edilmeye başlanan çekimler. Çiftlere instagram ve facebook hesaplarında paylaşması için dijital davetiyeler oluşturuyoruz. Gelin ve damadın fotoğrafları veya kısa videoları üzerine; düğün tarihlerini romantik fontlarla yazıyoruz. Çiftlerde bunları sosyal medya hesaplarında paylaşarak sevdiklerini düğünlerine davet ediyorlar.
Ekibimizin tüm çekimlerde özen gösterdiği ise; en doğal kareleri ve çiftlerin doğru anlarını yakalayarak objektiflerine almak.
Mutluluğunuzu mutluluğumuz bilerek çalışmalarımıza devam ediyoruz…
Siz de düğün çekimleriniz için profesyonel bir ekip arayışındaysanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ozgur Acikgoz

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Muhittin Mah. Şinasi Kurşun Cad. No:81/AYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.