Stüdyo Tek Ersin Korkut

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Nevşehir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Osman Arabacı Photography
65 1

Merkez

Osman Arabacı Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Gökhan Color
106 34

Merkez

Gökhan Color

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Foto Peker
207 4 10

Merkez

Foto Peker

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Aşkınızı birbirinden güzel fotoğraf karesiyle ölümsüzleştireceğiniz bir çekime hazır mısınız? Nevşehir fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Stüdyo Tek Ersin Korkut’ta beklentilerinizin karşılanacağı bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Yaşamınızın en özel anlarından olan düğün ve nişan gibi özel günlerinizi seçtiğiniz konseptlerde çekimlerle ölümsüzleştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe başarıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübelerle, özgün bakış açımızı bir araya getirerek ortaya harika sonuçlar çıkarıyoruz.

İster video isterseniz de fotoğraf çekimi yapabildiğimiz stüdyomuzda almak istediğiniz hizmet içeriğine göre ekipmanlarımızı ve konseptinizi hazırlıyoruz. Düğün hikayesi, düğün klibi, dış çekim ve katalog çekimi hizmetlerimizle size yardımcı oluyoruz. Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hayal kurduğunuzu detaylı olarak öğreniyoruz. Çalışmalarımızı da sizinle paylaşarak hizmet kalitemize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Gelişen teknolojiyi her daim yakından takip ettiğimiz için çekimlerinizde kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Çekimler sırasında isterseniz Nevşehir dış çekim mekanlarını ya da yurt içinde başka alanları kullanabilirsiniz. Çekimler sırasında içinizden geldiği gibi davranmanız ve rahat olmanız konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Poz ve duruş gibi estetik bakış açısı içeren konularda ise yönlendirmelerde bulunuyoruz. En güzel gülümsemeniz ve tüm içtenliğinizle kameralarımıza poz vermenizi istiyoruz.

Çekimlerinizi bitirdiğimizde görüntüleri önce sizinle paylaşıyoruz. En çok beğendiğiniz kareleri ayırmanızı istiyor ardından seçtiklerinizi bilgisayar ortamında düzenliyoruz. İstediğiniz konsepte dönüştürecek şekilde düzenlemeleri yaptığımız albümünüzü size kısa sürede teslim ediyoruz.

Siz de tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak ve özel günlerinizi kayıt altına alırken farkını konuşturacak bir fotoğraf stüdyosuyla çalışmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, telefon numarası ve mail adresi kanallarıyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Ersin Korkut

 • Adres: NevşehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!