Yedinci Sanat Prodüksiyon

Yedinci Sanat Prodüksiyon


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
G&U Gizem & Umur Düğün Tarihi: 03/07/2016

Yaratıcılık, sanatsal bakış açısı ve özgünlük bunların hepsi Fethi Beşol da var. Ekibinize hayran kaldım. Profesyonelliğiniz her an belli oluyordu. Fotoğraflar ve video hepsi birbirinden güzel olmuş. Her şey için çok teşekkür ederim..

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen (0)
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Yedinci Sanat Prodüksiyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü

Hakkında

Yedinci Sanat Prodüksiyon bir Fethi Beşol kuruluşudur.

Fethi Beşol Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi görüntü yönetmenliği eğitimi sırasında edindiği akademik bilgileri fotoğrafçılık ve görüntü yönetmenliği alanında özgün projeler üreterek profesyonelliğe taşımıştır.

Tüm çalışmalarını ticari kaygıdan uzak, sanatçı duyarlılığı ile gerçekleştirir. Yetenek, bilgi, deneyim, disiplin ve yaratıcılığın birarada toplandığı Fethi Beşol beklentilerinize uygun olarak gerçekleştirdiği çekimlerde alanında eğitimli bir ekiple çalışır. Tüm çekimlerde ekibe liderlik eder.Yedinci Sanat Prodüksiyon aynı gün için tek bir sözleşme yapar. Böylece tüm çekimler Fethi Beşol kalitesinde gerçekleşir.

Yedinci Sanat Prodüksiyon, alanında uzman fotoğrafçılar, kameramanlar , sanat yönetmenleri, kurgu ve montaj ekibi ile beklentilerinize cevap vermek, çözümler sunmak için kurulmuştur.

Fotoğraf ve video görüntü alanında akademik eğitime sahip ekibimiz, bu alandaki bilgi birikimini son teknoloji ürünü ekipmanlarla birleştirerek fotoğraf ve video alanında beklentilerinize teknik ve sanatsal değeri yüksek cevaplar vermektedir... Yedinci Sanat Prodüksiyon için beklentilerinize cevap ararken temel hareket noktası özgünlüktür...

Çalışmalarımızı talepler doğrultusunda kendi stüdyomuzda, dış mekanda yada kurumunuzda gerçekleştirmekteyiz.

İster özel gün fotoğrafı olsun ister ürün yada kurumsal tanıtım fotoğraf yada videosu taslak aşamasında geliştirdiğimiz size özel konsept ile çekimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Çekimlerin tasarı aşamasından teslimine kadar geçen sürede prensibimiz profesyonellik ve sanatsal bakışaçısıdır.

İLETİŞİM

0252 275 0883
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Fethi Besol Adres Merkez: 1675 sokak no:157 kat:2 daire:2 Tersane Mahallesi Karşıyaka/ İZMİR (Tersane otobüs durağı)
Bodrum,

YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
G&U Gizem & Umur Düğün Tarihi: 03/07/2016

Yaratıcılık, sanatsal bakış açısı ve özgünlük bunların hepsi Fethi Beşol da var. Ekibinize hayran kaldım. Profesyonelliğiniz her an belli oluyordu. Fotoğraflar ve video hepsi birbirinden güzel olmuş. Her şey için çok teşekkür ederim..

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
Ş&M Şirin & Mustafa Düğün Tarihi: 28/06/2016

Efes’te çekim yapmayı iyi ki hayal etmişiz. İyi ki, Yedinci Sanat ile çalışmışız, tarihin büyülü atmosferine uygun fotoğraflar ve geniş kumsalın gün batımı için teşekkür ederiz. Burcu Hanım’ın enerjisi Fethi Bey’in disiplinli çalışması, tatlı yedinci sanat ekibi ve Nurgül’e sonsuz teşekkürler.. İyi ki tanışmışız 

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
S&O Seren & Osman Düğün Tarihi: 11/06/2016

Nişanlım ve ben fotoğraf çekilmeyi pek sevmiyoruz. Poz vermek hiç bize göre değil. Hatta düğün öncesi baya gerilmiştik nasıl olacak diye. Çekim günü Fethi çekimlere başladığında bizi çok güzel bilgilendirdi ve her duruş için yönlendirdi. Hiç zor değilmiş. Ancak fotoğrafları gördüğümde gözlerime inanamadım. Bu kadar doğal ve bu kadar profesyonel pozlar gerçekten beklemiyordum. Fethi sana ve ekibine çok teşekkür ederim.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
C&A Ceren & Ahmet Düğün Tarihi: 05/06/2016

Düğünümüz Muğla da olacağı için fotoğrafçı seçiminde epey zorlanmıştık. Yedinci Sanat Prodüksiyon’u merkezi İzmir olduğu için seçtik sabah 9 da ki kuaför randevuma yetişebilecek misiniz diye sorduğumda Fethi Bey bana gülümseyerek cevap verdi. Saat 08.30 da telefonum çaldığında ben uyuyordum:) geç kalan ben olmuştum. Fethi Beyin inanılmaz bir enerjisi var. Aynı zamanda çok rahat yaptığı işten o kadar emin ki bu rahatlık bize de geçti çok eğlendik çekimlerde sonuçlar bir harikaydı. Sağ olun Fethi Bey.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
K&M Kader & Mert Düğün Tarihi: 16/04/2016

Yedinci Sanat Prodüksiyon ekibi ve Fethi Beşol ile harika iki gün geçirdik. Düğün hikayesi için Fethi'nin bize tavsiye ettiği çalışma biçimine uyduk. Düğün günü ve ertesi gün yapılan çekimlerle ortaya müthiş bir çalışma çıktı. Kararları size bırakmakta çok doğru davrandığımızı videoyu izlerken bir kez daha anladım. Sonsuz teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
 
Evleneceklere Destek Hareketi
Yedinci Sanat Prodüksiyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yedinci Sanat Prodüksiyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap