Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Min. Paket Fiyatı

Bodrum, Muğla

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date, Trashday, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video
50 11

Bodrum

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video

Mert Kaban Photography
95 6 5

Muğla

Mert Kaban Photography

Onur Medya Düğün Fotoğrafı
50 4 11

Bodrum

Onur Medya Düğün Fotoğrafı

Hakkında

Merhabalar, ben Serkan Erkan. Fotoğrafçılığa attığım ilk adımda ismimin önünde kullandığım terim ‘’Exclusıve’’ idi. Yani; özel, seçkin, ayrıcalıklı ve tek.… Bu terimden yola çıkarak yaptığım işi sizlere portfolyomda gördüğünüz birbirinden güzel fotoğraflarla sunuyorum. Kendim ya da bünyemde çalışan ekip arkadaşlarım hakkında çok fazla yazı yazarak vaktinizi çalmak yerine sizlere nasıl hizmet verebileceğimiz hakkında kısaca bilgi sunmak isterim.

Bir daha tekrarının olmayacağı değerli günlerinizde yanınızda olmak bizler için muhteşem bir his! Sizlerin mutluluğuna ortak olmak, beraber planlama yapmak ve belki de en önemlisi bu mutluluğu sanatla buluşturmak asıl hedefimiz. Yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde bugüne dek yaptığımız hiçbir işte maddiyat sanatın önüne geçmedi ve bundan sonra da geçmeyecek... Bu nedenle önceliğimiz her zaman sizin memnuniyetiniz!

Peki Bodrum düğün fotoğrafçısı olarak nasıl bir süreç yönetiyoruz?

Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaştığınızda süreci başlatmış oluyorsunuz. Kısa bir süre sonra size geri dönüş yapıp aklınızdaki soruları yanıtlıyoruz. Ardından sizi daha yakından tanımak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek için hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Çekim konseptlerimizden, düğün paketlerimizden ve hayalini kurduğunuz çekim türlerinden bahsettiğimiz bu ön görüşmede fotoğraflarınızı çekeceğimiz mekan seçimini de yapıyoruz. Türkiye ve yurt dışında bugüne kadar birçok çiftimizle birbirinden güzel ve eğlenceli çalışmalarımız oldu. Bu nedenle mekan seçimi konusunda sizi özgür bırakıyoruz.

Fotoğraf çekiminin yanında video klip hizmeti de sunarak ihtiyacınız olan her alanda profesyonel ekibimle sizlere eşlik etmekten keyif alacağız. Eğer siz de bu süreçte size destek olmamızı istiyorsanız, hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup bize ulaşabilirsiniz.

 • Adres: Bodrum/Muğla

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.