Seren Digital Fotoğrafçılık / Muğla*

Seren Digital Fotoğrafçılık / Muğla
Seren Digital Fotoğrafçılık / Muğla

Evliliğin en güzel günü olan düğün gününüzü alışılmışın dışında, estetik kareler, yaratıcı detaylar ve spontane anlar ile baştan sona belgesel tarzda fotoğraflayarak ölümsüzleştiriyoruz. Yıllar geçip geri dönüp baktığınızda yüzünüzde kocaman ve sıcacık bir gülümseme olması için deklanşöre basıyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
Ö&G Özge & Gökhan Düğün Tarihi: 10/10/2015

29.10.2015 tarihinde yaptığımız çekim fena değildi ancak düğün videosu adı altındaki özensiz çalışmayı bize tabir-i caizse kakalayan bu firmayı kınıyorum. Hiçbir önerimin dikkate alınmadığı, müzikle uyumun sıfır olduğu videonun düzeltilmesi için yaptığım hiçbir talebe yanıt dahi alamadım. Bu firmayı kimseye kesinlikle tavsiye etmiyorum ama yine de çalışmayı düşünen varsa ödemeyi tüm işleri teslim aldıktan sonra yapsınlar, zira ödeme alındıktan sonra kaale bile alınmıyorsunuz.

N&A NESLİHAN & AKIN Düğün Tarihi: 05/09/2015

Hiç tanımadığımız için şüpheliydik , kısıtlı zamanımız vardı ve herhangi bir mekan belirlemek yol boyunca istediğimiz yerlerde durarak fotoğraflar çekildi. Sonuç olarak ortaya çok güzel bir iş çıktı ve hiç beklemediğimiz bir durumdu bu. Kullandıkları makinalar kaliteliydi. Eğlence bir çekim oldu. Uğur Bey'e teşekkür ediyorum.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Seren Digital Fotoğrafçılık / Muğla ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Seren Digital Fotoğrafçılık / Muğla hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap