Erhan Boz Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Bodrum, Muğla

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün klibi, Konsept çekim, Save the date, Trashday, Nişan çekimi, Katalog çekimi, Düğün hikayesi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda her yerde çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video
50 11

Bodrum

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video

......

Bodrum'da Fotoğrafçı
50 3 10

Bodrum

Bodrum'da Fotoğrafçı

......

Onur Medya Düğün Fotoğrafı
50 4 11

Bodrum

Onur Medya Düğün Fotoğrafı

......

Hakkında

Hayallerinizdeki gün geldiğinde Erhan Boz Photography olarak çekimlerinizi gerçekleştirmek üzere yanınızda oluyoruz! Özel günlerinizde gerçek duyguları ve anları yakalamak için çalışıyoruz! Doğallığa önem veriyor, en doğal pozları yakalayarak tebessümlerinizi ölümsüz kılıyoruz. Büyülü anlarınızı farklı kılmak ve kişiye özel çekimler gerçekleştirmek için her konuda detaylı çalışmalar yapıyoruz...

Düğün gününüzde ve aslında evlilik sürecinin tamamında; sevgi, kişisellik ve ilişkinize özel detayları ele alıyoruz. Bu sayede fotoğrafçılığın sanatsal yanlarını kullanıyor, gösterişten uzak çekimler yapıyoruz. Düğününüzün doğal havasını ve hissini yansıttığımız pozlarda zarafetinizi ortaya çıkarıyoruz. Gülümseyişinizde ve gözlerinizde mutluluğunuzu belgeliyor, aşkınıza şahitlik etmekten kıvanç duyuyoruz!

Erhan Boz Bodrum yarımadası ve Türkiye’nin her köşesindeki çekimler için ekibi ile birlikte yanınızda oluyor! Çekimlerimizi düğün öncesi sava the date ile başlatarak düğün sonrası dış mekân ve trashday çekimleri ile sonlandırabiliyoruz. İstediğiniz çekimleri seçme şansınız da oluyor! İsterseniz düğün günü sizi ve dostlarınızı her açıdan kayıt altına alarak unutulmaz anlarınızı belgelere dönüştürdüğümüz düğün hikayenizi, sevdiğiniz film ya da müziğin kibini sizin tarzınız ile düğün klibi olarak tasarlayabiliriz… Hayal ettiğiniz her detayı anlatmanız ve istemeniz gerçekleşmesi için yeterli olacak!

Yaratıcı tarzımız sayesinde anılarınızı biriktirmenize de yardım ediyoruz! Klişelere yer vermeden, sadece size özel benzersiz hatıralar sunuyoruz. Uzun yıllar boyunca saklayacağınız anılarınız için onlarca albümlük pozları bir araya getiriyoruz.

Siz de Erhan Boz Photography ayrıcalıkları ile çekimlerinizi gerçekleştirmek isterseniz; çeşitli fotoğraf çekimleri bulunan paketlerimizi değerlendirebilirsiniz. Son olarak tam boyutlu ve filigran içermeyen her biri özel olarak düzenlenmiş fotoğraflarınızı da teslim ediyoruz…

Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak. Form ile iletişime geçmeyi tercih ederseniz, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız!

İletişim

Erhan Boz

 • Adres: Ortakent Yahşi Mah. Cumhuriyet Cad. Bodrum/ Muğla

Erhan Boz Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.