Yankı Stüdyo

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Anamur, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 3.000-5.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda diledikleri yerlerde çekim yapabiliyoruz.

Hakkında

“Bütün profesyonelliğimizle sizin en mutlu gününüzde yanınızda olmaktan büyük keyif alıyoruz” diyerek başlamak istiyoruz söze. Kendimize bu konuda çok güveniyoruz çünkü kaliteli hizmet anlayışı bizim en temel prensibimiz. Öncelikle Mersin’de düğün fotoğrafçısı sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve güvenle de beraber işimizi en doğru şekilde yapıyoruz.

Peki Yankı Stüdyo olarak size hangi hizmetleri sağlıyoruz?

Günün başından itibaren anlatmak isteriz ki gelin ve damadımızın kuaföre gidişinden başlıyor bütün hikâye. Orada döktüğünüz mutluluk gözyaşlarıyla hüzünlü bir giriş yapıyoruz aslında. Daha sonra oynaya oynaya çıkıyoruz oradan ve çekimler başlıyor. Dış çekimlerde biz 4 kişi olarak sizin her isteğinizi yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Dilerseniz aynı gün değil farklı bir günde de dış çekim yapıyoruz bu kalabalık ekiple. En az 8 saat sürüyor çekimlerimiz. Çünkü çektiğimiz fotoğrafların sizin içinize sinmesi en önemli kriter. Bu yüzden bol bol çekiyoruz ki çok fazla seçeneğinizin olduğunu bilin. Ayrıca bu seçeneklerin hepsini de size veriyoruz. Böylelikle evinizde çerçevenize dilediğiniz kadar fotoğraf koyabiliyorsunuz.

Tüm bunların dışında düğün akşamında 4 kamera ile çekiyoruz düğün hikayelerinizi. Tabii bu 4 kameranın kontrolü de arka plandaki o kalabalık rejiye ait. Kameraların arasında kusursuz geçişler yapıyor ve her anınızı yakalıyoruz. Bu kameralar için de mutlaka ‘Jimmy Jib’ kullanıyoruz. Ayrıca gökyüzüne yükselttiğimiz ‘Drone’ sayesinde de halayların hepsini kadrajımıza kolaylıkla sığdırabiliyoruz. Yani kendinizi prensesler gibi hissettiğiniz o günde hiçbir detayı gözden kaçırmıyoruz. Günün sonunda elinizde o güne dair birçok fotoğraf ve video bulunuyor. En beğendiklerinizi bize iletmeniz için ise dükkâna gelmenize gerek kalmıyor. Çünkü beğendiğiniz fotoğrafların kodlarını bize mesaj olarak atıyorsunuz, biz de sizin için onları düzenliyor ve çıkartıyoruz. Tabii sonra almak için de bir kahveye bekliyoruz sizi. Ayrıca klasikleşen düğün fotoğraflarını sevenler olursa diye de 130 m2’lik dükkânımızda size hizmet sunuyoruz.

Anlayacağınız en güzel gecenizi en özel kılabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Siz de bizim gibi düşünüyorsanız formu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Nail Kaş

 • Adres: Anamur/MERSİN

Yankı Stüdyo Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!