Studio Artı

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Anamur, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Yaşam Fotoğraf & Film
24 45

Yenişehir

Yaşam Fotoğraf & Film

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Can Güngör Fotoğrafevi
111 1 9

Merkez

Can Güngör Fotoğrafevi

1.000-1.500 TL
Save the date

Hakkında

Anamur’da bulunan Stüdyo Artı içerisinde her şeyin sorunsuz ilerlediği kaliteli bir çekim sürecini size vaat ediyoruz desek cevabınız ne olurdu? Profesyonel kadromuzla uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteren bir ekibimiz. Farklı tarzımız ve özgün içeriklerimizle göz kamaştıran kareler elde etmenizi sağlıyoruz.

Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her şeyin sorunsuz olduğu keyifli bir çekim süreci yaşamanızı sağlıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda size özel konseptler belirliyoruz. Moda olan trendleri yakından takip ediyor ve mümkün olduğunca çekimlerimizde uyguluyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için çekimlerinizde kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda kendi tecrübelerimizi de yansıtarak ortaya özgün bir içerik çıkarıyoruz. Yaptığımız çalışmaları mutlaka size göstererek kalitemiz hakkında bilgi edinmenizi sağlıyoruz. İster video isterseniz de dış çekim fotoğrafları çekiyoruz.

Çekimleriniz için hangi mekanda olmak istediğinizi sizinle yaptığımız görüşmeler esnasında kararlaştırıyoruz. Doğayla iç içe bir atmosfer, yemyeşil bir doğa ortamı, gün batımı manzarası ya da tarihi mekanlar çekimler için kullandığımız fonların bazıları. Eğer özel bir yer isteğiniz olursa da size özel izinler alarak çekimlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Çekimlerde içinizden geldiği gibi davranmanızı ve rahat olmanızı istiyoruz. Çekim bittiğinde ise aldığınız hizmetin içeriğine göre bilgisayar üzerinde düzenlemeler yapıyoruz. Videoysa montaj, kurgu ve müzik eklemeleri, fotoğraf çekimi ise renk, efekt düzenlemeleri yapıyoruz. Hazırlıklar bittiğinde ise görüntülerinizi orijinal kopyalarıyla birlikte hemen size teslim ediyoruz.

En iyi Mersin düğün fotoğrafçısı firmaları arasında yer alan stüdyomuzun şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Erkan Koyuncu

 • Adres: Göktaş Mah. Tahsin Soylu Cad. 46/D Anamur, MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!