Nisa Özçelebi

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Nişan çekimi

Çekim Türleri

Tarsus, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Düğün klibi, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Can Güngör Fotoğrafevi
111 1 9

Merkez

Can Güngör Fotoğrafevi

1.000-1.500 TL
Save the date
Yaşam Fotoğraf & Film
24 45

Yenişehir

Yaşam Fotoğraf & Film

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Düğün gününüzde içinde olduğunuz heyecanla akıp giden o güzel zamanları durduran düğün fotoğraflarınız şüphesiz ki en değerli anılarınızdır. Gelin bu çok özel anılarınızı Nisa Çelebi’nin profesyonel ekibiyle her baktığınızda içinizi ısıtan kusursuz düğün fotoğraflarına ve videolarına dönüştürün.

Biz işini tutkuyla ve özenle yapan profesyonel bir ekibimiz. Şimdiye kadar beraber çalıştığımız çiftlerin yüzündeki mutluluğu görmek bize her çekimde ayrı bir heves katıyor. Bu sayede her çekimde ilk günkü heyecanımızı koruyarak, size en iyi hizmeti verebilmek kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Bunun için son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı ve ekipmanlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz. En iyi hizmete en hesaplı yoldan sahip olabilmeniz için çok avantajlı düğün paketlerimiz de bulunuyor.

Düğün fotoğraflarınızda her detayın sizin içinize tam olarak sinmesine çok özen gösteriyoruz. Bu nedenle çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız bu ön görüşmelerde düğün fotoğraflarınıza dair beklentilerinizi ve beklentilerinizi öğreniyor, çekimlerinizin yapılacağı mekanı kararlaştırıyoruz. Ardından her çekimimizde bu bilgiler ışığında hareket ederek, özenle çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Fotoğraf çekimlerinizin sizin hikayenizi anlatmasına özen gösteriyoruz. Bunun için yapay pozlardan uzak durarak, kendiniz gibi olabildiğiniz çekimler yapıyoruz. Çekimlerimizin tamamında beraber belirlediğimiz bir konsepte bağlı kalıyoruz. Düğün fotoğraflarınızda belli renk tonlarını kullanarak albümde birbiriyle bir uyum içinde görünmelerini sağlıyoruz. Işıl ışıl kumsal çekimlerinden, mistik bir havadaki tarihi mekan çekimlerine kadar her konsepte uygun düğün fotoğrafları elde edebiliyoruz. Dış mekan çekimlerinin yanında dilerseniz stüdyomuzda da kaliteli ve özgün çekimler yapabiliyoruz.

Kullandığımız çekim türlerinden bahsedecek olursak düğün klibinden, düğün belgeseline kadar dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Düğün tarihinizi sevdiklerinize sosyal medya üzerinden yaratıcı ve eğlenceli çekimlerle duyurmak isterseniz save the date çekimleri de yapıyoruz.

Sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Nisa Çelebi Mersin düğün paketleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Biz ilk günkü heyecanımızla size kusursuz anılar bırakmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Nisa Özçelebi

 • Adres: Güvenevler Mah. 1923. Sokak 18.Cadde MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!