Nevroz Tekin Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Tarsus, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Kaizen Wedding Art Mersin
26

Merkez

Kaizen Wedding Art Mersin

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Yaşam Fotoğraf & Film
24 45

Yenişehir

Yaşam Fotoğraf & Film

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Can Güngör Fotoğrafevi
111 1 9

Merkez

Can Güngör Fotoğrafevi

1.000-1.500 TL
Save the date

Hakkında

Düğün fotoğraflarınıza, Nevroz Tekin Photography farkıyla sahip olmak ister misiniz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz. O halde, muhteşem fotoğraflara sahip olmak için hazır olun! Size eşsiz bir çekim deneyimi yaşatacağız! Uzun yıllardır sektörün içinde olduğumuzdan, siz değerli çiftlerimizin tarzını ve beklentilerini, bir bakışta anlayabiliyoruz. Bu sayede, fotoğraflarınızı tam sizin istediğiniz gibi çekebiliyoruz. Oldukça tecrübeli ve her biri alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz.

Çekimleriniz süresince sizden, doğal davranmanızı ve sadece aşkınızı yansıtmanızı bekliyoruz. Yönlendirilerek verilmiş yapay pozlardan hoşlanmıyoruz. Fotoğraf tarzımızı, modern ve zarif olarak özetleyebiliriz. İçinde yaşadığımız yılın trendlerine uygun, aynı zamanda da modası asla geçmeyecek fotoğraflar çekiyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi fazlasıyla önemsiyoruz ve size sormadan adım atmıyoruz.

Çekim türünüzü belirlemeden önce, size birkaç örnek gösteriyoruz. Hayalinizdeki fotoğraf çekimiyle, tarzımızı birleştiriyoruz. Buna bir de sizin güzel enerjiniz katılınca, ortaya enfes fotoğraflar çıkıyor. Profesyonel gözlerden ve ellerden çıkan bu fotoğrafları da, kaliteli baskılarımız sayesinde, ömür boyu saklama garantisine sahip oluyorsunuz.

Fotoğraf çekiminiz için, dış çekim veya stüdyo çekiminden birini tercih edebilirsiniz. Muhteşem gününüzün en zarif yanlarının fotoğraflara yansıdığını göreceksiniz. Sizin birbirinize attığınız tatlı bir bakış, minik bir tebessüm ya da içten bir dokunuş, bizim için harika bir kare niteliğinde oluyor. Bu sayede siz de, eşi benzeri olmayan bir albüme kavuşuyorsunuz.

Fotoğraflarınızı size, orijinal kopyalarıyla birlikte, çekim tarihinden en geç dört hafta sonra teslime ediyoruz. Siz de, kararınızı verdiyseniz ve Mersin düğün fotoğrafçıları arasında; düğün fotoğraflarınızı bizim yetenekli ellerimize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurup, bize ulaşabilirsiniz. Heyecanınıza ortak olmak ve en güzel duygularınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Nevroz Tekin

Nevroz Tekin

 • Adres: Anıt Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Pekel Apt Altı Mersin TarsusYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!