Fotolife Salih Evran

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Mut, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Kaizen Wedding Art Mersin
26

Merkez

Kaizen Wedding Art Mersin

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Can Güngör Fotoğrafevi
111 1 9

Merkez

Can Güngör Fotoğrafevi

1.000-1.500 TL
Save the date
Ulusoy Düğün Fotoğrafçısı
50 3

Yenişehir

Ulusoy Düğün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Nişan çekimi

Hakkında

2017 yılında Mersin’in Mut ilçesinde Fotolife Stüdyo, Salih Evran tarafından kuruldu. Kısa zamanda, en değerli anlarınızı belgelemek ve düşleriniz gerçek olurken mutluluğunuzu kaydetmek için çekimler yapmaya başladık. Alanında uzman ekibimizin; kullandığı son teknoloji ekipmanları, dikkat çeken estetik algısı, yetenekleri, sıcak ve sevgi dolu yaklaşımıyla düğün çekimlerinin vazgeçilmezi haline geldik. Şimdi ise, sizin için hazırlıklara başlıyoruz:

İlk olarak, stüdyomuzda görüşmeler düzenliyoruz. Bu sayede isteklerinizi öğreniyor, hayal ettiğiniz anlar için özel çekim türleri ve konseptleri tercih ediyoruz. Keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bir yaklaşımla kendinizi rahat hissedeceğiniz çekim mekanlarını belirliyoruz. Stüdyomuzda, düğün günü boyunca bulunduğunuz yerlerde ve dış mekan çekimlerinde doğanın içerisinde oluyoruz. İkinci aşamada her çekim türü ve mekana göre ekipmanlar seçmeye de özen gösteriyoruz. Mesela dış mekan çekimlerinden save the date ve trash day için havadan çok açılı kayıtlar yapmayı tercih ediyoruz. Drone ve jimmy jib de bunun için harika tercihler oluyor. Ayrıca kullandığımız kameralar da teknolojinin son harikaları arasında yer alıyor ve HD kalitede görüntüler oluşturmamızı sağlıyor. Mersin düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih etmenizi sağlayan bir konu daha var; çekim kalitesi için tercih ettiğimiz tekniklerle doğal pozlar yakalıyor olmamız.

Son aşama şüphesiz ki işimizin en keyifli kısmı. Düzenlediğimiz çekimlerle mutlu anlarınıza şahitlik etmeye başlıyoruz. Capcanlı renkleriyle dikkat çeken karelerinizi bir ömür saklayabileceğiniz albümlere dönüştürüyoruz. Bunun için seçtiğiniz karelerde photoshop uygulaması yapıyoruz. Düğün hikayesi, klip ve videolarınızı sinematik hale getiriyoruz. Adeta romantik kısa filmlere benzeyen aşk hikayenizin en anlamlı çekimlerini dijital ortamda teslim ediyoruz.

Siz de Fotolife Mersin iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmak ve fiyat teklifleri almak ister misiniz? Form sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Salih Evran

 • Adres: Pınarbaşı Mah. Emniyet Sok. NO:23 Mut/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!