Foto Yıldız

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Mut, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Ulusoy Düğün Fotoğrafçısı
50 3

Yenişehir

Ulusoy Düğün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Nişan çekimi
Kaizen Wedding Art Mersin
26

Merkez

Kaizen Wedding Art Mersin

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Can Güngör Fotoğrafevi
111 1 9

Merkez

Can Güngör Fotoğrafevi

1.000-1.500 TL
Save the date

Hakkında

Mersin’de evlilik hazırlığında olan çiftlerimize Foto Yıldız ailesi olarak bir teklifimiz var! Gelin, birlikte unutamayacağınız heyecanları taçlandıran çekimler tasarlayalım. Yenilikçi bakış açılarıyla alanında uzman çekim ekibimizin ayrıcalıklı hizmet kalitesine hazır olun. Çünkü uzun yıllardır, düğün fotoğrafçılığı yapıyor ve kaliteden asla ödün vermeden mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. Bu sayede şehrimizde sıklıkla tercih edilen sektörün öncü firmaları arasında yerimizi alıyor, sizin sayenizde daha kalabalık bir aile olarak büyümeye devam ediyoruz. Hak ettiğiniz kalite ve özel konseptlerle benzeri olmayan çekimlere hazır mısınız?

Profesyonel fotoğraf sanatçımız ve Foto Yıldız markasının kurucusu Bülent Öztürk yönetiminde gerçekleşen çekimlerde, ekibimizin özverili çalışması sayesinde doğru ışık açılarından doğal çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Çiftlerimizin tercihine göre; save the date, düğün, kına gecesi, nişan çekimleri, trash day, konsept ve detay çekimleri gerçekleştiriyoruz. Video çalışmalarımızı ise, genellikle düğün günü hazırlık aşamasının en başından sonuna kadar sürdürüyor, her açıdan mutluluğunuzu belgeliyoruz. Düşünsenize, her konuğunuzu ve kendinizi yıllar geçse de bu videolarda bulabileceksiniz. Kadın kameraman ve fotoğraf sanatçımızla ilçemizde bir ilke imza atıyoruz. Kadın bakış açısının mutluluğa dokunmasıyla benzersiz kareler ve video çalışmaları ortaya çıkarıyoruz. Bu arada kına gecelerinde kadın çekim ekibimizle çalışmayı da tercih edebilirsiniz.

Gelelim, dış çekimler için yaptığımız planlama görüşmelerine! Bu görüşmeleri istek ve beklentilerinizi görüşmek için stüdyomuzda düzenliyoruz. Mut’ta yer alan stüdyomuzda, her çekim türü üzerine konuşuyoruz. Çekim mekanları, günleri ve çalışama saatlerini belirliyoruz. Aşkınızın hikayesini yansıtacak çekimler, düğün hikayesi ve sosyal medya klipleri için senaryo belirliyor, her çekime özel konsept çalışması da yapabiliyoruz. Her şey hazır, siz neredesiniz?

Haydi, gelin Foto Yıldız iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışın! Mersin düğün fotoğrafçıları arasından çözüm ortağınıza karar vermeden ekibimizin sunacağı fiyat teklifini de almayı unutmayın.

İletişim

Bülent Öztürk

 • Adres: Mut/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!