Foto Serkan

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Mut, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Yaşam Fotoğraf & Film
24 45

Yenişehir

Yaşam Fotoğraf & Film

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Yanınızda eşiniz, karşınızda sevdikleriniz! Mutlu dakikalar yaşadınız düğün gününüzü seneler sonra bile hatırlamak için fotoğraf karelerine ihtiyacınız var. İşte bu ihtiyacınızı karşılamak için Foto Serkan olarak Mersin’de hizmetinizdeyiz.

Fotoğrafçılık sektörüne girdiğimiz 2008 yılından beri kaliteli bir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyoruz. Çiftlerimizin isteklerini yerine getirmek için titizlikle çalışıyor, en mutlu anlarda tercih edilmenin sorumluluğunu taşıyoruz. Hayatınızda güzel bir iz bırakmak istiyor, güveninize layık olmak için en iyi hizmeti almanızı amaçlıyoruz. Bu yüzden de kendimizi sürekli geliştiriyor, kullandığımız aksesuar ve ekipmanları sürekli yeniliyoruz. Her hizmetimizde kaliteye şahit olacak, beklentilerinizin çok daha üstünde bir çekim yaşayacaksınız.

Çekimlerinizi profesyonel ekibimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Yaşadığınız çekim heyecanı ve stresinizi azaltmanız için oldukça samimi bir ortam yaratıyoruz. Ekibimizin enerjisi, çiftlerimize yansıyor, bu da çok daha doğal ve enerjik fotoğraflar ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda sizlere poz, duruş, gülüş ve bakış gibi teknik detaylarda tecrübe ve bilgilerimizi aktarıyoruz. Sıradan fotoğraflardan uzak, yaratıcı ve özgün karelere imza atmanızı sağlıyoruz.

Mersin dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilen yerleri çiftlerimize sunuyoruz. Farklı konseptteki mekanlardan isteğinize göre seçebiliyorsunuz. Sadece Mersin mi? Tabii ki hayır! Çevre şehirlerde de çekimler gerçekleştirebiliyoruz. Hayal ettiğiniz yerlerde olacak, düşlerinizi gerçekleştireceğiz. Hem de profesyonel bir şekilde!

Bu imkân ve olanaklarımız ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmeye hazır mısınız? Tam da hayal ettiğiniz düğün fotoğraflarına sahip olacak, bu karelere seneler sonra baktığınızda bile yaşadığınız aşkı ve heyecanı hissedeceksiniz. Eğer bu özel anlara şahit olmamızı ve mutluluğunuzu ölümsüzleştirmemizi isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Serkan Kök

 • Adres: Mut/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!