Foto Mahmut Color

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Tarsus, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Nişan çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Kaizen Wedding Art Mersin
26

Merkez

Kaizen Wedding Art Mersin

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Yaşam Fotoğraf & Film
24 45

Yenişehir

Yaşam Fotoğraf & Film

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Can Güngör Fotoğrafevi
111 1 9

Merkez

Can Güngör Fotoğrafevi

1.000-1.500 TL
Save the date

Hakkında

Mersin’de düğün fotoğrafı denilince akıllara Foto Mahmut Color gelir. Yıllara dayanan tecrübemiz ve bizimle çalıştığı için mutlu olan çiftlerimiz ise bunun en net örneği. Foto Mahmut Tarsus’ta uzun zamandır çok sayıda çiftin düğün fotoğrafı ve video çekimlerini başarıyla yapıyoruz. Tarzınızı yansıtan karelerle aşkınızı ölümsüzleştirdiğimiz birbirinden güzel kareyi albümünüze katmak için sabırsızlanıyoruz.

İster Mersin Marina’da isterseniz de Mersin’in bambaşka mekanlarında, en güzel sahillerde birbirinden güzel fotoğraflar çekiyoruz. Mersin fotoğraf çekimi açısından oldukça zengin bir kent olsa da isteğinize bağlı olarak şehir dışında da size eşlik ederek çekimlerinizi yapabiliyoruz. Siz nereyi tercih ederseniz profesyonel ekibimizle birlikte size orada eşlik ediyoruz. Bahar ve yaz ayları için oldukça fazla tercih edilen dış çekimlerin yanı sıra kış ayları için de sizi stüdyomuzda ağırlayabiliyoruz. Farklı arka fon alternatiflerimiz ve kullandığımız kaliteli ekipmanlarla yılın her mevsimi kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kullandığımız çeşitli aksesuar tercihleriyle de içinize sinecek ve her biri farklı detaya sahip konseptler oluşturuyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi önce öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmaları mutlaka gösteriyoruz çünkü hizmet kalitemiz hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Bize hayalini kurduğunuz fotoğraf albümünü anlattıktan sonra çekim planlamasını yapıyoruz.

Kaliteli ekipmanlarımızla sizi farklı açılardan çekiyoruz. Estetik duruş ve poz konusunda yönlendirmelerde bulunarak keyifli bir çekim süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Çekim bittiğinde ise fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Albümünüzü oluşturduktan sonra size ait tüm görüntüleri orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

Siz de Tarsus fotoğrafçıları arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz stüdyomuzda hayalini kurduğunuz düğün çekimini yapmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Kenan Gur

 • Adres: Şehit Mustafa Mahallesi, Atatürk Caddesi, Yarenlik alanı Uğur İşhanı Zemin Kat No:1, 33440 Tarsus/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!