Foto Görçek

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Mut, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Kaizen Wedding Art Mersin
26

Merkez

Kaizen Wedding Art Mersin

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Ulusoy Düğün Fotoğrafçısı
50 3

Yenişehir

Ulusoy Düğün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Nişan çekimi
Can Güngör Fotoğrafevi
111 1 9

Merkez

Can Güngör Fotoğrafevi

1.000-1.500 TL
Save the date

Hakkında

Yaşadığınız özel anları ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektirme ihtiyacı duyarsınız. Hele bir de bu özel anlar düğününüz ise, kaliteli, profesyonel ve hiçbir sorunun yaşanmadığı bir fotoğrafçılık hizmeti almak istersiniz. İşte Mersin’de, tam da bu isteklerinizi yerine getirecek bir düğün fotoğrafçısıyla tanıştırmak istiyoruz sizleri. Foto Görçek, kalitesi, özgün bakış açısı ve tecrübesi ile bu değerli anları en iyi şekilde kaydetmek için sabırsızlanıyor!

Sevginizi, heyecanınızı, birbirinize olan aşk dolu bakışınızı yüksek çözünürlüklü fotoğraflara aktarma amacıyla düğün fotoğrafçılığı sektörüne giriş yaptık. Bu hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için istek ve beklentilerinizi hep ön planda tuttuk, memnuniyetinizi hedefledik. Bu doğrultuda da bugüne kadar sayısız fotoğraf çekimine imza attık. Bir sonraki çekimin de sizinki olması için biz hazırız!

Özellikle dış çekim konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, Mersin dış çekim mekanlarından çiftlerimizin seveceği yerleri keşfediyoruz. Dalgaların sesiyle dinginliğe ulaşacağınız eşsiz bir kumsalda, yeşilin her tonunu bulacağınız benzersiz bir bahçede, panoramik manzaralarda ya da şehrin tarihi dokusunda fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Çekimlerde isteğinize göre çeşitli konsept aksesuarları temin edebiliyoruz. Tarzınıza, gelinlik ve damatlığınıza uygun aksesuarlar ile fotoğraflarınızda çok daha farklı çıkabilirsiniz. Mesela geline bir adet gelin buketi, damada yaka çiçeği veya yine damada bir Türk bayrağı gibi aksesuarlar sağlayabiliyoruz. Mesela küçük LED’lerin bulunduğu bir ışıklandırma ile çiftleri bağlayabiliyoruz. Yaratıcı ve özgün pozlar ile daha önce görmediğiniz fotoğraflara Foto Görçek farkıyla sahip olacaksınız.

Çekimlerin son derece eğlenceli ve keyifli geçmesi, en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri oluyor. Güler yüzlü ve sıcakkanlı bir hizmet sunuyor, çekim stresinden sizi uzaklaştırmayı amaçlıyoruz. Bu da daha rahat olmanızı ve fotoğraflarda daha doğal çıkmanızı sağlıyor.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

 • Adres: Mersin/MutYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!