Emre Nesli Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Merkez, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 3.000-5.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Hobi olarak başladığım fotoğrafçılık sanatına büyük bir hayranlık ve tutkuyla bağlandım. 2005 yılında çıktığım bu macerayı, Emre Nesli Photography markasını yaratarak profesyonel hale getirdim. Özgürce fotoğraflar çekerken Türkiye’nin pek çok yerinden çiftlerin aşkına da şahitlik etmeye karar verdim. En özel anlarınızı belgeleyecek kişinin profesyonel ve alanında uzman olmasını isterseniz, doğru yerdesiniz. Neden mi?

Gelin, kısaca eğitimlerimden ve başarılarımdan söze bahsedeyim: Fotoğrafçılık için çıktığım yolculuğun en başından beri fotoğrafçılık sanatının duayenlerinden yurt içi ve yurt dışında pek çok eğitim aldım. Hayatımın merkezine; kendimi geliştirmek, öğrenmek ve mesleğimle ilgili bilgi birikimini artırmak gibi temelleri aldım. Bu sayede ulusal ve uluslararası etkinlikler ile sergilerde de yer alan eserlerim oldu. 2016 yılında ise Mersin Üniversitesinde ilk kişisel sergimi gerçekleştirdim. Bununla da yetinmedim, ‘Mersin Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema’ bölümünde yüksek lisans yapmaya da başladım. Ayrıca fotoğrafçılık derneklerinde yer alıyor, eğitim ve workshoplar da düzenliyorum. Geldiğim noktada başarılarım her yıl onlarca ödül ile taçlandırılıyor. Yine de dünyanın neresinde olursa olsun yenilikleri ve bilgiyi almak için çalışmaya devam ediyorum… İşte tam da bunlar sayesinde düğün belgeseli ve düğün hikayesi konusunda Mersin düğün fotoğrafçısı olarak fark yaratıyorum!

Düğün fotoğrafçınız olarak beni tercih ettiğinizde; sinematik ve sanatsal çalışmalarla hayallerinizdeki geceyi hikayeleştiren videoları hazırlıyorum. Her anınızı fotoğraf karelerinde ölümsüzleştiriyor, dış mekan çekimleriyle zamanınızı keyifli bir şekilde geçirmenizi de sağlıyorum. Bu konuda yeteneklerime, son teknoloji ekipmanlara ve ekibime güveniyorum. Siz de albüm, video ve fotoğraf çalışmalarınızın son halini gördüğünüzde en doğru kararı verdiğinizi hissedecek ve “iyi ki”, diyeceksiniz. Birbirinize aşk ile bakan gözlerinizi ve en içten gülümseyişlerinizi kaydetmek için biz hazırız. Ya siz?

İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak da hizmet verdiğimi, Türkiye’nin birçok şehri ve yurt dışında düğün belgesel ve hikayeciliği yaptığımı söylemeden geçmeyelim. Dış mekanları yapacağımız yeri karar verdiniz mi? Haydi, hemen iletişim formunu doldurarak Emre Nesli Photography ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın!

İletişim

Emre Nesli

 • Adres: MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!