Metin Otu Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat

Hakkında

Doğanın kendine hayran bırakan tüm güzelliğinin kusursuz biçimde fotoğraflarınızın arka planında olduğunu hayal edin! Unutulmaz fotoğraflara sahip olabilmeniz için en özel gününüzde ya da dilediğiniz zamanda sizinle birlikte çalışmak istiyorum.

Kendi ismimi verdiğim Metin Otu Photography markamla yaklaşık 10 yıl önce görsel sanatlara ilgim doğrultusunda gerekli eğitimleri alarak fotoğrafçılığa başladım. Daha sonra ise ikinci üniversite olarak fotoğrafçılık ve kameramanlık okuyarak kendimi geliştirdim. Hem düğün fotoğrafçılığı hem de moda sektöründe birçok defile, katalog ve kurumsal etkinliklerde çeşitli çalışmalara imza attım. Şu anda daha çok butik ve kişiye özel çalışmalarımla ön plandayım. Ekip çalışması yapmayarak, her şeyle bizzat kendim ilgileniyorum.

Çekim planlamasını yaparken ilk olarak fotoğraf çekimi yapabileceğimiz mekana karar veriyoruz. Çekim öncesi olmazsa olmaz çalışmam en az bir defa yüz yüze görüşmek. Birbirimizi tanımak, görmek ve fikir alışverişinde bulunmak çekim günü ekstra avantaj sağlıyor. Düğün ve dış çekim fotoğraflarında esas amacım yaşadığınız güzel anları hayatınızın her gününde tekrar yaşatacak şekilde sizlere sunabilmek olduğu için önceliği daima isteklerinize veriyorum. İstediğiniz tüm konseptlerde rahatlıkla çekim yapabiliyorum ancak daha çok tüm gün süren mekan ve lokasyon fark etmeyen düğün hikayesi ile belgeseli hizmetlerine öncelik vermekteyim.

Manisa dış çekim mekanları arasında yer alan doğa güzelliklerinin ön plana çıktığı alanlarda, yakın mesafede bulunan İzmir’de ya da başka şehirlerde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Çekimler sırasında her zaman kaliteli ekipmanlar kullanarak görüntü kalitesi yüksek veriler elde ediyorum. Fotoğrafları ve videoları düzenlerken belgesel özelliklerini kaybetmeyecek şekilde yani özellikle doğallığa odaklanıyorum. Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranmanız ve rahat olmanız konusunda size deneyimlerim doğrultusunda yardımcı oluyorum.

Siz de Manisa düğün fotoğrafçıları arasında yer alan markamla iş birliği yapmak isterseniz önceden benimle iletişime geçmeli ve müsaitlik durumum hakkında bilgi almalısınız. Sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak, telefon numarasını arayarak ya da mail adresine posta göndererek bana kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Metin Otu

 • Adres: ManisaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!