BeşTaksimBir

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün hikayesi

Çekim Türleri

Merkez, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Mutlu anlarınızı kaliteli bir ekip eşliğinde yapılacak çekimlerle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise BeşTaksimBir ailesi olarak Manisa’da size hizmet vermek için hazırız.

2014 yılından beri hizmet veren bir markayız. Konya merkezli olmamıza karşın Türkiye’nin tüm illerinde hizmet verebiliyoruz. BeşTaksimBir olarak amacımız markamızın adını başarıyla tanıtmak. Bu nedenle de fotoğrafçılık alanında ilklere imza atıyoruz. Yaptığımız en önemli yenilik fotoğraf platosu kurmak. 2015 yılında kurulan platomuz içerisinde 20 farklı ton ve çok sayıda konsept bulunuyor. Burada çekimlerinizi yapıyor, hayal ettiğiniz kareleri yakalıyoruz. Üstelik platomuz sadece bizim çiftlerimize özel.

Çalışmalarımızı yaparken dikkat ettiğimiz bir diğer husus ise geniş bir ekibe sahip olarak Türkiye’nin tamamında hizmet verebilmek. Elbette bunu da başardık. Ekibimiz oldukça profesyonel ve eğitimli kişilerden oluşuyor. Ekip arkadaşlarımız Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu. Okullarda öğrendikleri bilgileri yaratıcılıklarıyla harmanlayarak ortaya güzel işler çıkarıyorlar. Kendinizi ve özel günlerinizi güvenle ekibimize teslim edebilirsiniz.

Çekim yapmadan önce sizinle mutlaka tanışıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yaptığımız işler hakkında size bilgi veriyoruz. Konsept konusunda yardımcı oluyor, farklı fikirlerle size örnekler sunuyoruz. Manisa fotoğraf çekilecek yerler açısından farklı alternatifleri bize sunuyor. Beğendiğiniz çekim mekanlarında istediğiniz kareleri yakalayabiliriz. Çekimlerinizi yaparken teknolojik ekipmanlar kullanıyor, siz farklı açılardan kayıt altına alıyoruz. Çekim bittiğinde görselleri size gösteriyor, içlerinden en beğendiklerinizi albümünüzün içerisine ekliyoruz.

Bizim işimiz mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek. Fotoğraflarınıza her baktığınızda sizi o özel günlere götürmek istiyoruz. Eğlenceli bir çekim süreci yaşatıyor, albüm hazırlıklarınızı kısa sürede tamamlıyoruz. Eğer siz de kaliteli bir ekipten hizmet almak isterseniz, bizimle iletişime geçmelisiniz.

Manisa fotoğrafçıları arasında yer aldığımız BeşTaksimBir’in kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Doğan

 • Adres: Manisa/Merkez

BeşTaksimBir Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!