Akhisar Life Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz.

Hakkında

Merhaba, biz Akhisar Life Organizasyon!

2011 yılında Manisa’daki çiftlerin mutlu günlerini kadrajımıza dahil ederek çıktığımız bir yoldu. Bugün geldiğimiz noktada artık tüm Ege bölgesine eksiksiz hizmet veriyoruz.
Bizim için önemli olan kendi isteklerimiz değil, çiftin istek ve önerileri. Sanatsal bakış açımızla çiftin istediği çekimleri yerine getiriyor, bu mutlu günden sonsuza kadar saklanacak kareler ortaya koyuyoruz.

Beğendiğiniz bir çekimi gösterip size özel olacak benzer bir çalışma isteyebileceğiniz gibi hayal gücünüzden destek alıp daha önce hiç yapılmamış bir çekim de talep edebilirsiniz. Akhisar Life Organizasyon ailesi olarak dilediğiniz çekim için biz burada olacağız!

Üstelik her sene değişen düğün fotoğrafı trendlerini takip eden ekibimiz trendler doğrultusunda çekimlerinizde yenilikler yapıyor. Gelin size bu dönem popüler olan ve bizim de yaptığımız çekim hizmetlerinden bahsedelim:

Save the date hayatımıza dahil olan en yeni çekim türü olsa gerek. Düğününüz için hazırladığımız bu dijital davetiyeyle; instagram ve facebook hesaplarınızdan konuklarınızı davet etmek istemez miydiniz?

Ya da düğün günü barkovizyonda yayınlanacak bir düğün belgeseliyle aşkınızın hangi aşamalardan geçtiğini konuklarınıza da izletebilirsiniz.

Yine düğün gecenize konuk olup düğün klibi, düğün hikayesi gibi çekim türlerinde de profesyonel bir hizmet sunabiliriz. Çekimlerimizde standart kamera ekipmanlarının yanı sıra drone ve jimmy jib ekipmanları da kullanıyoruz. Böylelikle sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceğiniz daha eğlenceli kareler oluşturuyoruz!

Düğün telaşı bittikten sonra ise yapacağımız trashday çekimiyle hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız bu özel süreci ölümsüz kılıyoruz.

Hadi bu yıl sizin yılınız olsun…

Bu özel yılınızı sonsuza kadar saklamanızı sağlayacak karelerinizi de birlikte çekelim!

Yıllar sonra baktığınızda keyif alacağınız karelere ulaşmak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, 1500 TL’den başlayan çekim fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yepyeni hikayeleri kadrajımıza dahil etmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

İletişim

Berk Şenol

 • Adres: Paşa mh. 12 sk. 29/C Akhisar

Akhisar Life Organizasyon Yol Haritası

1 yorum


ze

zeynep

Düğün Tarihi: 15.11.2019

Hizmet Kalitesi, Ürün Performansı, Personel-Ekip, Profesyonellik, Güvenilirlik, Beğendiğin Özellikler, Fiyatlandırma Politikası, İlgi, Yaklaşım herşey süperdi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!