Bu Fotoğraflarda Siz de Olabilirsiniz!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:12 dakika

29.06.2020

Bakıp bakıp imrendiğiniz o kareleri profesyonel düğün fotoğrafçısı ile çalışarak edineceğinizi tahmin ediyorsunuzdur. Doğru düğün fotoğrafçısı ile çalıştığınızda o karelerde pekala siz de olabilirsiniz. Çünkü hepsi burada, bizim fotoğrafçılarımız tarafından çekildi. Hepsi ve daha fazlası sizin için de mümkün!

Pembe Kare

Bir sanat eserini andıran bu muhteşem dış mekan düğün fotoğrafları Pembe Kare'nin elinden çıkmış. Düğün fotoğraflarına olan bakışı gün geçtikçe değiştiren hikaye fotoğrafçılığını anlatan en yerinde örneklerden biri. Düğün fotoğrafı deyip geçmeyin, işini seven, sanata önem veren insanların elinden çıktığında senelerce hayranlıkla bakacağınız sonuçlar çıkıyor ortaya.

Pembe Kare

Agora Fotoğraf

Birbirinden güzel İstanbul düğün fotoğrafları dışında aynı zamanda İzmir, Ankara, Bursa gibi birçok şehirde de hizmet veren Agora Fotoğraf, eğlenceli karelerden birine imza atmış. Artık memleketteki Japon turist esprisine mi vurgu yapmış bilmiyorum ama meraklı turistler de umursamaz kedi de çok tatlı!

Japon turist

Çağlar Moğultay- Orient Fotoğraf

Çağlar Moğultay lokasyon olarak Esenyurt'ta bulunan fakat çekim için şehirdışına da giden fotoğrafçılardan biri. Adeta bir tabloyu anımsatan bu romantik ve etkileyici kareyi seçtim onlarca güzel dış mekan çekim pozları arasından...

romantik ve etkileyici

Reyhan Atmaca Photographer

Reyhan Atmaca bu kareyle ilginç düğün fotoğraflarından birine imza atmış. Sarı bir kamyonetin üzerindeki çiftin ve arkadaşlarının düğün fotoğrafı çekimlerinde ne kadar eğlendiği belli oluyor. Ortaya eğlenceli ve ilginç düğün fotoğraflarının çıkmasındaki en büyük payın, fotoğrafçının ortamı rahatlatması ve çiftin dilinden anlamasında olduğunun hakkın verelim.

Reyhan Atmaca

Raise a Smile Photography

Barcelona'da da çalışan bir İstanbul düğün fotoğrafçısı olan Raise a Smile Photography düğün gününüzü geleneksel fotoğraf kalıplarına sıkışmadan anlatabilen bir ekip. Çiftin evlendiği günden 5. yıldönümlerine kadar olan süreyi mizansen halinde fotoğraflayan ekip eğlenceli ama gerçeklik payı da olan bir kare yaratmış!

Geleneksel fotoğraf

Sizin de Olabilir!

İşte gördünüz! Yurt dışı kaynaklı birçok dergide, internet sitesinde gördüğünüz o birbirinden güzel düğün fotoğrafları doğru tercihlerle sizlerin de albümlerinde yer alabilir. Vakit kaybetmeden birlikte çalışmak istediğiniz fotoğrafçıyı seçin ve ondan fiyat teklifi isteyin!

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

SK

SİBEL KARABULUT

Düğün Tarihi: 21.10.2014


BİZDE EŞİMLE KLASİK FOTOĞRAFLAR YANINDA ARKADAŞLARIMIZLA OLAN DEĞİŞİK FOTOĞRAFLARDA TALEP EDECEĞİZ GÜZEL KARELER ÇIKIYOR


EM

ece melek

Düğün Tarihi: 21.10.2014


Bütün fotoğraflar birbirinden güzel hangi tarz fotoğraf çektirmek istiyorum kafamda oluştu klasik düğün fotoğrafları olmayacağı aşikar ))