Ve Evleniyoruz

1

E-posta Gönder

0850 532 9714

19 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Meram, Konya

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Kendi özel fotoğraf bahçemizde dış çekim ve çift istediği doğrultusunda dış çekimler..

Hakkında

5 yılı aşkın bir süredir fotoğrafçılık sektörünün özel gün kısmında faaliyet gösteriyoruz. Sanat olarak gördüğümüz işimize tutkuyla bağlıyız ve severek icra ediyoruz. Kaliteli içeriğe sahip hizmetlerimiz, yenilikçi ve vizyon sahibi oluşumuz ile bir marka haline geldik, artık adımız Ve Evleniyoruz Konya çapında bilinir hale geldi. Bu sayede her yıl çok sayıda düğünler başta olmak üzere nişan ve kına merasimleri gibi özel gün organizasyonlarının ölümsüzleştirilmesini sağlayabiliyoruz. Her biri alanında uzman fotoğrafçı, kameraman, konsept ve görsel tasarımcılardan oluşan sağlam bir ekibe sahibiz.

Şehir hayatının kalabalığından dolayı rahat hareke edilmeyen ve yeteri kadar özgür olunmayan yerlerde çiftlere eziyet haline gelen çekimler yapmayı sevmediğimizi fark ettik. Bu nedenle güzeller güzeli Beyşehir Gölü’nün hemen kenarındaki doğal alanı kendi açık hava stüdyomuza çevirdik. Burada göl manzarası, orman, gün batımı, dağ evi, taklı arka fonlar ve daha pek çok temayla çiftlerimizin çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Üstüne üstlük her yıl yenilikler getirmek için elimizden geleni yaptığımızı ve sürekli farklı konseptler oluşturmak için çalışmaya devam ettiğimizi de bilmenizi isteriz.

Öyle bir atmosfer yaratıyoruz ki çoğu çiftimizi aynı plato içerisinde fotoğraflamış olsak da ortaya bambaşka görüntüler ortaya çıkıyor. Tüm bunların sebebi hayatlarının en güzel günü için büyük heyecan duyan çiçeği burnunda çiftlerimizi memnun etmek. Her yıl çok yüksek sayılarda çiftlerle tanışıyor ve çalışıyor olsak da biliyoruz ki bizim için normal olan bu çekim onlar için ilk ve tek. Bu sebeple onların heyecanını paylaşmak ve ortaya harikalar çıkarmak için her defasında mesleğe ilk başladığımızdaki hevesimizle çekimlerimize katılıyoruz.

Her çiftin beğenisine uygun paketler belirlesek de tüm çekimlerdeki her bir kareyi ışık düzenlemeleri ile birlikte çiftlerimize dijital olarak teslim ediyoruz. Görsel tasarım ekibimiz sayesinde çekimlerimizi kısa sürede hazırlıyor, baskı aşaması da biter bitmez güzel albümler eşliğinde sahipleriyle buluşturuyoruz. Ve Evleniyoruz ekibi olarak Konya Meram fotoğrafçıları arasında bu ve daha başka pek çok özelliğimiz sayesinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Eğer bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak isterseniz telefon numaramı yukarıda mevcut.

İletişim

İsmail Fartlı

 • Telefon: 0850 532 9714

 • Adres: Selam Mah. Kayışdağı Sk. No: 15 Meram/Konya

Ve Evleniyoruz Yol Haritası

19 yorum

4.7

Kalite

Personel

İletişim


B&A

Bahar & Ali

Düğün Tarihi: 10.10.2019

Beyşehir çekimlerinden çok güzel işler çıkarmışsınız.Fotoğrafları gördüğümüzde çok mutlu olduk.Elinize,emeğinize sağlık .

T&A

Tuba & Ayaz

Düğün Tarihi: 16.07.2019

Her mutlu çift gibi bizimde hayallerimizi çercevelemek istediğimiz o muhtemeşem anlar vardı.. Sonsuz mutluluğumuzu harika karelere sığdıran bir fotoğraf stüdyosu baktıkca bana yine aynı duyguları hissettirdiğiniz için teşekkürler..

İ&B

İlknur & Batuhan

Düğün Tarihi: 16.07.2019

Çok canlı ve güler yüzlü bir ekip. Çekimden sonra eşimle iyi ki burayı tercih etmişiz dedik. Fotoğraflarımızı çeken Emre kardeşime çok teşekkür ederiz.

S&M

Semra & Mehmet

Düğün Tarihi: 24.06.2019

Çekim esnasında güler yüzleriyle bize yardımcı olan Emre ve İsmail beye çok teşekkür ederiz. Beyşehirdeki yerleri çok güzeldi ve çekim esnasında çok eğlendik. Unutulmaz bir gün oldu bizim için tekrardan teşekkür ederiz.

S&İ

Sevgi & İsmail

Düğün Tarihi: 07.06.2019

Beklediğimizden çok çok daha iyi geçti biz yorulduk ama ekip sürekli morelimizi yükseltti.. Fotoğraflarımızı çeken İsmail kardeşime çok teşekkür ederim..

T&O

Tuğçe & Orkun

Düğün Tarihi: 24.05.2019

Ekip tam bir profesyonel iş yapıyor.Kız isteme,nişan,düğün fotoğrafları her birinde ayrı bir çalışma tarzları var.Yer,zaman ve fiyat konusunda anlaşmak çok mümkün.Helal olsun sizlere

A&B

Ada & Burak

Düğün Tarihi: 15.05.2019

Konya'da fotoğrafcılıkta kaliteyi yükselten bir ekip. Güler yüzleriyle bizleri ağırlayıp, rahat bir çekim sağladıkları için teşekkür ederiz.

Z&Ö

Zeynep & Ömer

Düğün Tarihi: 09.05.2019

Sadece bahçe çekimleriyle bile beklentimizin üstünde bir albüm sahibi olduk.Gerçekten siz bu işi biliyorsunuz.

İ&A

İrem & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.01.2019

İsteklerimizi kırmadan yerine getirip bütün o tatlı telaşımıza ortak olan VeEvleniyoruz ailesi.. Her zaman bütün anılarımıza ortak olacağınıza kesinlikle eminiz..

Ö&İ

Özlem & İbrahim

Düğün Tarihi: 19.06.2018

En mutlu günümüzü, en güzel şekilde ölümsüzleştirdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Tüm ekibinize, sabırla tüm gününü bize ayırıp, neşeyle hizmet verdiği için teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!