Stüdyo Çankaya

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Nişan çekimi

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Efmedya Düğün Fotoğrafı
38 7

Karatay

Efmedya Düğün Fotoğrafı

1.000-1.500 TL
Düğün hikayesi
BeşTaksimBir
41 9

Meram

BeşTaksimBir

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Brox Wedding
132 10 10

Meram

Brox Wedding

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Evlenecek çiftlerin en özel günlerini ölümsüz anılara dönüştürmeyi ilke edinen Stüdyo Çankaya’da başarılarımızı katlayarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Teknik alt yapımızla dijital dünyanın tüm imkanlarını Stüdyo Çankaya Fotoğrafçılık Atölyesi olarak mutlu çiftlerimize sunmayı kendimize ilke ediniyoruz.

1981 yılında Metin Sayaner tarafından kurulan Çankaya Fotoğrafçılık hizmet hayatına küçük bir dükkanla başlıyor. Yıllar içerisinde disiplin, çalışkanlık ve özgün içeriklerin bir araya gelmesiyle emeklerimizin meyvesini almaya başlıyor ve büyük bir şirket olma yolunda ilerliyoruz. Metin Bey’in oğulları Fatih ve Rıza’nın da ekibimize dahil olmasıyla genişleyen kadromuzda birbirinden profesyonel çalışanlarımızla aile sıcaklığı sunan bir ekip olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Geniş ve deneyimli kadromuzla her tarz fotoğraf çekimini yapıyoruz. Bu özelliğimizle de Konya’da bir ilk olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Çekim öncesi sizinle tanışarak bizden beklentilerinizin neler olduğunu tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Farklı mekanlarda değişik kompozisyonlarla karşınıza çıkıyoruz. Size özel tasarladığımız fotoğraf albümü hizmetimizi estetik sunumlarımızla bir araya getirerek kişiye özel hizmet sunuyoruz. Konya’da hizmet veren firmamızda kurmuş olduğumuz Çankaya Platosu içerisinde keyifli bir çekim vaat ediyoruz. Özel olarak tasarladığımız bu alan içerisinde yemyeşil bir doğa, harika bir ev ve tahta dekorlar bulunuyor. Birbirinden güzel fotoğraflarınızı burada çekerek sizi farklı çekim mekanları aramak durumunda bırakmıyoruz. Geçmişten bugüne elde ettiğimiz tüm deneyimi bizi tercih eden çiftlerimizle paylaşıyor ve birbirinden güzel fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Hangi açıdan daha iyi çıktığınızı ve nasıl poz vermeniz gerektiği konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Çekilen fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenleyerek kusursuz bir görüntüyle karşınıza çıkıyoruz. Aradan ne kadar yıl geçerse geçsin modası asla geçmeyecek fotoğraflarınızla sizi buluşturuyor ve objektifimizle mutluluğunuza imzamızı atıyoruz.

Siz de sunduğumuz hizmetleri tüm ayrıntılarıyla öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Fatih Sayaner

 • Adres: Nalçacı Caddesi 29/C Selçuklu / KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!