Şener Yıldız Photography

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Mekan ayırmam :) iş fotoğrafçıya bakar :) kadraj dediğimiz ufacık göden dünyayı görmek. Neyin kadrajıma girip neyin girmeyeceğine ben karar veririm. Mekan değil :)

Önerilen Firmalar

Brox Wedding
138 11 10

Meram

Brox Wedding

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayal ettiğinizden de güzel bir albüme, gıpta ile bakılacak fotoğraflara ve hiç sıkılmadan tekrar tekrar izleyebileceğiniz romantik videolara sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise o halde birlikte çalışmamamız için bir sebep veya önümüzde hiçbir engel yok. Bendeniz Şener Yıldız Konya menşeili profesyonel bir fotoğrafçı olarak sizinle tanıştığıma şimdiden memnun oldum.

Ben ve aynı vizyona sahip olduğumuza inandığım meslektaşlarımdan kurduğum butik ekibim, uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Mesleğimizin en sevdiğimiz yanı yeni insanlar tanımak ve dostluklar kurup güzel anlara eşlik etmek. Bunu da en iyi şekilde yapabilmek ve önem verdikleri günlerini bize emanet eden herkesi memnun etmek için çok çalışıyoruz. Sürekli kendimizi geliştiriyor, yeni trendlerden haberdar oluyor ve teknolojik anlamda da ekipmanlarımızın kalitesine özen gösteriyoruz. Fotoğraf makinesi, kamera ve hatta drone ile çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kendimizi ait hissettiğimiz ve yapmaktan keyif aldığımız alan olarak özel gün fotoğrafçılığını seçtik. Düğünler yoğunluklu olmak üzere; nişan merasimleri, mezuniyet törenleri ve kına geceleri gibi tekrarı olmayan değerli anları kayıt altına alıyoruz. Çiftlerimizi içeren çekimlerimizde onların içerisinde bulundukları heyecanı ve telaşı çok iyi anlıyor, en stressiz ve kusursuz şekilde süreci geçirmeleri için destek oluyoruz. Her çiftimize hitap edebileceğini düşündüğümüz farklı hizmet paketleri hazırlayarak seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Gelin ve damatlarımızla dış çekimler yapıyoruz ve Konya başta olmak üzere pek çok farklı yere gidebiliyor, diledikleri her mekanı kullanabiliyoruz. Onların zevkine göre farklı konseptler oluşturuyor, mekan ve temalarla ilgili fikirler veriyoruz. Fotoğrafı ayrı bir gün olabileceği gibi düğün günü de çekiyor, dileyenler için kısa düğün hikayesi videoları hazırlıyoruz.

Düğününüz için birbirinden özel Şener Yıldız fotoğraflarına sahip olmak isterseniz yandaki formu doldurup randevu alarak ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

Sener Yildiz

 • Adres: Feritpaşa Mah. Platin İş Merkezi Rauf Denktaş Cd., 42100 Selçuklu/Türkiye


1 yorum


Es

Esra

Düğün Tarihi: 02.08.2015

Güzel hatıralara sahip olduk.Çok eğlenceli vakit geçirdik.Zaten önceden tanıyordum Şener Beyi ve çok seviyorum.Bizden hiç sıkılmadı.Çok güzel fotoğraflar çektirdik.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum biz çok memnun kaldık,sizinde kalıcağınıza inanıyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!