Omaş Foto

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Brox Wedding
132 10 10

Meram

Brox Wedding

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
BeşTaksimBir
41 9

Meram

BeşTaksimBir

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Efmedya Düğün Fotoğrafı
38 7

Karatay

Efmedya Düğün Fotoğrafı

1.000-1.500 TL
Düğün hikayesi

Hakkında

Düğün anılarınızı riske atmak istemezsiniz, değil mi? Çünkü bu anların tekrarı ve benzeri yok. İşte da bu sebeple Omaş Foto ekibi olarak size bir teklifimiz var. Gelin, masallardaki gibi güzel ve zarif olduğunuz evlilik seremonisini çekimleri ile dış mekan çekimlerini tasarlayalım. Aşkınızın belgeleriyle sinematik videolar ve albümler tasarlamak için de son derece heyecanlıyız… Ya siz?

Heyecanınızın yüzünüzden okunduğu görüşmeler düzenliyoruz. Plan yapmak için isteklerinizi öğreniyoruz. Çekim türleri hakkında bilmek istediklerinizi anlatıyor, yılların tecrübesiyle naçizane tavsiyelerde de bulunuyoruz. İsteklerinize uygun olabilecek düğün paketlerimizi de sunuyor, tercihinizi yaptığınızda; çekim türüne göre konsept hazırlıklarına başlıyoruz. Konya fotoğrafçıları arasında fark yaratmamıza sebep olan profesyonel düğün çekimi ekipmanlarımızı da hazırlıyoruz. Gökyüzü semalarından çekim yapabilmek ve sizi her açıdan görüntüleyebilmek için drone kullanıyor, kameralarımızı da son teknoloji fotoğrafçılık ürünleri arasından seçiyoruz.

Düğün öncesi başlattığımız çekimleri sırasıyla; save the date, düğün belgeseli, düğün hikayesi, klip ve strash day ile tamamlıyoruz. Siz hangilerini tercih ediyorsunuz? Kararınız ne olursa olsun, canlı renklerle duvarınızda kusursuz duracak pozlar için deklanşöre basıyoruz. Kaliteli çekimler yaparak bir ömür eskimeden saklayabileceğiniz hatıralardan büyük bir arşiv hazırlıyoruz… Düşünsenize, düğün hazırlıklarına başladığınız ilk anda yanınızda oluyor, evlilik seremonisi, eğlence ve after partiyi bile kaydediyoruz. Bu sayede sosyal medya filmleri, hikaye ve kliplerinizi tasarlıyoruz. Albümünüz mü? Doğanın binbir güzelliği ve aşkınızın naifliğiyle bir harika olacak. Doğal çekimler için kullandığımız özel tekniklerle kaydettiğimiz orijinal fotoğraf kopyalarını dijital ortamda teslim ettiğimizi de söylemeden geçmeyelim!

Konya düğün fotoğrafçılarından Omaş Foto ekibiyle çekimlere hazırsanız, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıkladığınızda, daha detaylı bilgi ve fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın.

İletişim

Ali bey

 • Adres: Rauf Denktaş Cad. Beyaz Kşk Sitesi Altı No.35/E (Siller Yolu) Selçuklu / KONYAYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!