Maviş Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Save the date

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

50 Milim
35

Selçuklu

50 Milim

Brox Wedding
171 13 10

Meram

Brox Wedding

Efmedya Düğün Fotoğrafı
29 6

Karatay

Efmedya Düğün Fotoğrafı

Hakkında

Aşkınızı birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirdiğimiz Maviş Fotoğrafçılık Konya’da beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Fotoğraf ve video çekim hizmetlerimizle istekleriniz doğrultusunda size özel konseptler hazırlıyor ve ömür boyu saklayacağınız hatıralar edinmenize yardımcı oluyoruz.

Profesyonel olarak işini yapan bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Samimi bir çalışma ortamında fotoğrafçılık faaliyetlerimizi başarıyla sürdürüyoruz. İşimize duyduğumuz sevgi ve saygıyı size yaklaşımlarımızda da göstererek her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmayı önceliğimiz haline getiriyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden bir fotoğraf stüdyosu olarak kaliteli ekipmanlarla çekimlerinizi yapıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir fotoğraf çekimi hayal ettiğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Stüdyo ortamında ya da dış mekanda çekimlerinizi rahatlıkla yaptığımız için hangi yeri tercih edeceğinizi size bırakıyoruz. Genellikle çiftlerin tercihi dış mekan oluyor. Siz de dışarıda çekim yapmayı düşünen bir çiftseniz güzel mekan önerilerimizle size yardımcı oluyoruz. İstediğiniz her mekanda çekimlerinizi rahatlıkla yapabiliyoruz. Bizim için mekanın ışığı rahat alabiliyor olması önemli olduğu için tarzınızı en iyi yansıtacak kareleri içinize sinen alanlarda çekiyoruz.

Çekimler sırasında rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı bekliyoruz. Estetik görüntüler elde etmek için poz ve duruş gibi temel konularda size yönlendirmeler yapıyoruz. Doğru açıdan sizi kayıt altına alarak kusursuz görünen kareler elde ediyoruz. Keyifli geçen bir çekimin ardından fotoğraflarınızla birlikte stüdyomuzun yolunu tutuyoruz. Bilgisayar ortamında yaptığımız düzenlemelerle görsel olarak estetik bir albüm oluşturuyoruz. Hazırlıklarınız tamamlandığında albümünüzü size teslim ederken yanında orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı da size veriyoruz.

Siz de Selçuklu fotoğrafçıları arasında düğününüzü kayıt almasına istediğiniz bir stüdyo arayışındaysanız sağladığımız hizmetler ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

 • Adres: Feritpaşa Mahallesi Nişantaş Sokak No:9/AYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!