İlter Türkmen Art Studio

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 3.000-5.000 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 5 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Şehir merkezi dışında sakin ve doğal mekanlarda çekim yapıyorum

Önerilen Firmalar

Mutluluk Atölyesi
42 4

Selçuklu

Mutluluk Atölyesi

5.000 TL ve üzeri
Düğün belgeseli
Brox Wedding
138 11 10

Meram

Brox Wedding

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli
Ali Aslantaş Düğün Fotoğrafçısı
15

Seydişehir

Ali Aslantaş Düğün Fotoğrafçısı

5.000 TL ve üzeri
Düğün belgeseli

Hakkında

Sıradan düğün fotoğrafları yerine özgün, sizi yansıtan çekimlerle unutmaz fotoğraflara sahip olmak isterseniz doğru yazıyı okuduğunuzu bilmenizi istiyorum. İlker Türkmen kimdir diye merak edecek olursanız dilerseniz size benden ve fotoğrafçılık serüvenimden biraz bahsedeyim. 1999 yılında dijital fotoğrafçılık ile sektöre ilk adımımı attım. Şimdi gülümseyerek karşıladığımız ama o zamanlar trend olan dijital fotoğraf çekimine örnek isterseniz şelalede oturan gelinin çiçeğinin içinden çıkan damat örneğini verebilirim. Ülkemizin ilk dijital fotoğrafçılarından biri olarak 2009 yılına kadar hem stüdyoda hem de dijital alanda görevler yaptım. Vizyonumu geliştirmek için her zaman ilerlemem gerektiğini hiçbir zaman unutmadım. Kendi reklam ajansımı 2009 yılında açtım ve yapabileceklerimin sadece hayal gücüme bağlı olduğunu anladım. Reklamcılık ve grafik tasarım ile inanılmaz bir vizyon kazandım. 2018 yılında kendi stüdyomu açarak hayallerimi gerçekleştirdim. Şimdi amacım özgün düğün fotoğraflarıyla sektöre yeni bir soluk katmak...

Tüm bu anlattığım süreçlerin sonunda evlenecek çiftler için sıradan fotoğraflar değil, farklı, hiç denenmemiş hatta aykırı anılar yaşatmak benim en büyük amacım oldu. ”İlter Türkmen Konya’da sonra da tüm dünyada ses getirdi” diye konuşulması için elimden geleni yapıp sizin de hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorum.

Peki ekibim ile size ne tür ortamlarda nasıl çekim imkanı sağlıyoruz?

Öncelikle tamamen size özel çalışmalar yapıyoruz. Bu nedenle çekimlerden önce sizle beraber gerekli detayları konuşmamız ve düğün programınız hakkında bilgi vermeniz için bir araya gelmemizin yararlı olacağına inanıyoruz. Şehir merkezinden uzak, farklı mekanlarda sessiz ve manzaralı yerlerde ya da stüdyoda hayal edilen kurguyu sunup, hiçbir yerde bulamayacağınız düğün fotoğrafları, düğün hikayeleri, düğün kliplerini çekebiliriz. Yurtdışında çekim yapıp dünyanın çeşitli yerlerinde düğününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca düğün gününüze 3 kişilik profesyonel bir ekiple gelerek her anınızı fotoğraflama imkanı sunuyoruz.

Konya’da bulunan ofisimize gelerek showroom bölümünden albüm çeşitlerine bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Veya internet üzerinden yaptığım çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Çekimleriniz için 5 hafta önceden bizimle iletişime geçebilir, 3 hafta sonra fotoğraflarınızı teslim alabilirsiniz. Hayalinizde gerçekleştirmek istediğiniz çekim hakkında bilgi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

İlter Türkmen

 • Adres: Yazır Mahallesi Şehit Ali Vasfi Güney Caddesi Numara:13 /G Selçuklu/Konya

İlter Türkmen Art Studio Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!