Foto Sentez

E-posta Gönder

Foto Sentez

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Save the date

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

BeşTaksimBir
41 9

Meram

BeşTaksimBir

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Efmedya Düğün Fotoğrafı
35 7

Karatay

Efmedya Düğün Fotoğrafı

1.000-1.500 TL
Düğün hikayesi
Brox Wedding
138 11 10

Meram

Brox Wedding

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Fotoğraf sektöründe yıllardır yer alan profesyonel ekibimizle Foto Sentez Konya’dan Türkiye’nin hemen her şehrine çekimlerimiz ile kaliteyi taşıyoruz. Biriktirdiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle anılarınızı fark yaratacak tarzlarda belgeliyor, her an mutluluğunuz için çalışıyoruz. 2020 yılında yenilediğimiz Selçuklu Nişantaş Mahallesindeki ofisimizde sizi bekliyoruz. Randevu sistemi ile çalışıyoruz. Çünkü ekibimiz çoğunlukla çekimlerde oluyor, bu yüzden sizi özenle karşılayıp ağırlamak için doğru zamanı planlamayı tercih ediyoruz.

Hoş bir sohbet eşliğinde tanışıyor, isteklerinizi dinliyor ve sizi tanıyoruz. Sizi tanımak, tarzınızı keşfetmek ve isteklerinizi öğrenmek bizim için son derece önemli. Bu sayede planlama sürecinde mekan ve konsept seçimi yaparken profesyonel bakış açılarımızla tarzınıza uyan tavsiyelerde bulunabiliriz. Hemen her çekim türünü gerçekleştirebilen ekibimizle çalışarak farklı mekan ve konseptleri tercih edebilirsiniz. Naçizane bir tavsiye ile mekan seçiminize yön vermek de istiyoruz. Nerede olursak olalım kendinizi özgür ve rahat hissetmeniz, çekimlerde heyecanınız ile güzelliğinizin objektiflerimize yansıması için çok önemli! Save the date, trash day, detay ve konsept çekimlerde doğanın en güzel köşelerinde birbirinize aşk ile bakan gözlerinizi fotoğraflamak için biz hazırız.

Dış mekan çekimleri kadar önemli bir konu daha var: Düğün çekimleri! Tekrarı olmayan heyecan dolu anlarda ve evlilik seremonisi sırasında video kayıt için hazırız. Üstelik fotoğraf çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Her güzel anı kaydeden ekibimizle düğün hikayesi için montajlı video ve fotoğraf kolaj çalışmaları yapıyoruz. Fotoğraf ve videoları nasıl teslim ettiğimizi soracak olursanız, panoramik albümler tasarlıyoruz. Video ve tüm fotoğraflar için dijital bir arşiv de teslim ediyoruz.

Foto Sentez ailesi olarak tasarladığımız düğün çekimleriyle, Konya dış çekim fotoğrafçıları arasında da yer alıyoruz. Siz de düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih ediyorsanız, Foto Sentez iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Muhammet Emin

 • Adres: Nişantaş Mahallesi Kemerli Caddesi Nüve İş Merkezi A Blok No 803, 42060 Selçuklu/KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!