Ektem Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

0850 532 8260

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Meram, Konya

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Tercihinize göre istediğiniz yerde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kampanyalar ve Paketler

Ektem Fotoğrafçılık

Sonbaharda Evlilik Bir Başkadır! %26 İndirimi Kaçırmayın!

SEVGİLİ ÇİFTLER, Sizlerin her zaman yanınızda olduğumuzu göstermek adına TECRÜBEMİZİ ve de bununla birlikte FİYAT CAZİPLİĞİNİ hep imkanlarınıza sunmaya ÇABA sarf ediyoruz.. Bitsin istemediğimiz güzelliklere yine extra indirimlerle SONBAHAR 2020 ile sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Son gün 31/12/2020


Hakkında

1926 yılından bu yana 93 yıldır hizmet veren Ektem Fotoğrafçılık, fotoğrafçılık sektörüne dedem Ahmet Hamdi Ektem ile başlamış ve babam Abdullah Nevzat Ektem’e devretmiştir. Binlerce insanın mutlu anlarını ölümsüzleştirip, onların gündelik hayatlarının belgelenmesine katkıda bulunan Abdullah Nevzat Ektem fotoğrafı bir halk sanatı olarak görüyordu. İşine gösterdiği özenle Konya’da Cumhuriyet Bayramlarında, Mevlâna Haftası’nda çektiği fotoğraflarla Konya’nın tarihi güzelliklerini ortaya çıkarıyordu.

Artık babadan kalan bu görevi, yeteneği ben devraldım ve bu köklü, yıllanmış tecrübeyle büyük bir keyif alarak düğün hazırlığındaki çiftlerin yanındayım. Babamdan ve dedemden gelen tecrübe ve yeteneğimi size en mutlu gününüzde aktarmak için buradayım.

Açıkçası ben süslü, abartılmış cümlelerden yana değilim. Asıl önemli olanın işimize sanat katmak olduğunu düşünüyorum ve yıllardır bu sektörde hizmet veren bir fotoğrafçı olarak vaadedilenlerin, uygulanmadıktan sonra hiçbir şey ifade etmediğini düşünüyorum. Yukarıda göreceğiniz Ektem Fotoğrafçılık örneklerine bakarak siz de içine sanat katarak çektiğimiz fotoğraflar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bizim için esas olan hem kaliteli hem de her çifte hitap eden uygun fiyatlı fotoğraflar çekmek. Böylelikle karşılıklı güveni de sağlamış oluruz. Çünkü her konuda olduğu gibi fotoğrafçılıkta da güven olmalı ki çekiminiz bittikten sonra “Acaba fotoğraflarım güzel olmadı mı, ya videolar kaliteli olmadıysa” gibi düşüncelerle kendinizi üzmeyin.

Ektem Fotoğrafçılık çeşitleriyle, uygun fiyatlarıyla ve en önemlisi kalitesiyle en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için teklif formunu doldurmanızı bekliyor.

İletişim

Mehmet Ektem

 • Telefon: 0850 532 8260

 • Adres: Merkez: SAHİBİ ATA MAH. Mimar Muzaffer Caddesi EKTEM APT. NO 29 K:1 D:2 MERAM /KONYA

Ektem Fotoğrafçılık Yol Haritası

1 yorum


M&F

Melek & Ferdi

Düğün Tarihi: 21.12.2018

Aldığım ürün çok güzel ve çok kaliteli bir iş yapılmış. Çok memnun kaldım ben . Ben foto Ektemiın fotoğraflarımı çektiği gelinim bu güzel anımı ölümsüzleştiren Mehmet abime çok teşekkür ederim ilk önce arkadaşıma tavsiye ettim şimdi ise görümcemin fotoğraflarını çektirıcem kendisine İnan'ın... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!