Ekinoks Photography

E-posta Gönder

0850 532 9031

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Meram, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Konya il merkezi ve ilçelerinde birbirinden farklı bir çok mekanda profesyonel çekimlerimiz mevcuttur. Çekim mekanlarının seçimi, hayalini kurduğunuz fotoğraf karelerinin alınması hususunda tahmin edemeyeceğiniz kadar çok önem arz etmektedir. Mavera Dijital olarak biz, tüm çekim mekanları hakkında detaylı bilgiler veriyor, tüm mekanların avantajlarını ve dezavantajlarını size anlatıyoruz. Her bir mekanın da kendine has çekim saatleri ve çekim şekilleri bulunurken, yine her bir mekanın da hafta sonu ya da hafta içi doluluk oranları da ele alınmaktadır. Estetiği farklılıkta arayan biz fotoğrafçılarla istişareleriniz çok önemlidir.

Hakkında

Düğün fotoğrafçılığını sanatsal bir bakış açısı ile icra etmek için varız. Sizin istekleriniz bizim tecrübelerimizle birleşecek, her şey karşılıklı istişare usulü ile planlanacak ve ömrünüzde sadece bir defa yaşayacağınız o anlar, duyguların ön plana alındığı karelerle ölümsüzleştirilecektir. Mavera Dijital, bir düğün hikayesi ekibidir. Takım ruhunu konuşan değil, yaşayan bir ekiptir. Mavera Dijital, fotoğraflarınızı çekerken "gülümseyin" demez, "gülümsetir". Lütfen siz de bizimle farklı olmanın, alışılmışın dışına çıkmanın, neden olmasın? demenin ve kalitenin zevkini yaşayın. Düğün fotoğraflarınıza her baktığınızda çekim gününden kalan unutulmaz güzellikteki hatıraları ve maceraları anımsamaya ne dersiniz?

İletişim

Tayfun Doğru

 • Telefon: 0850 532 9031

 • Adres: Nişantaş Mah. Kemerli Cad. Tamer Sok. Huzur Apt. No:6/F Selçuklu Konya

Ekinoks Photography Yol Haritası

8 yorum


N&Y

Nesrin & Yusuf

Düğün Tarihi: 10.03.2017

Yönlendirmeler iyiydi tam istediğimiz gibi oldu fotolar da gayet profesnolelce çekildi. Tavsiye ediyorum.

K&A

Kübra & Adem

Düğün Tarihi: 01.09.2019

Cok keyifli bir cekimdi fotoğraflar kaliteli cekim kesinlikle profesyonel tamamıyla isteklerimizi karsilayan sıcak bir ekip teşekkürler ekinoks 👍😊

F&F

Fevziye & Fatih

Düğün Tarihi: 18.10.2018

İlgi ve kalite o kadar üst seviyede ki gözünüz arkada kalmasın herkese ısrarla öneriyorum çekim öncesi ve sonrası her anıyla kişiye özel çalışma yapılıyor. İstediğim hiçbir şeye hayır denmedi. sağolsunlar.

E&B

Esra & Bahadır

Düğün Tarihi: 16.09.2018

Kendinizi fotomodel gibi hissetmek istiyorsanız tavsiye ederim, açılar ve kareografiler çok iyi, fotoğraf çekiminin ötesinde bir duygu.

Z&M

Zerrin & Mustafa

Düğün Tarihi: 19.02.2017

Çekimlerimize göstermiş olduğunuz hassasiyete özene ve özveriye çok teşekkür ediyoruz abi. Beklediğimizden çok çok fazla memnun kaldık.. Yalnız bişeye pişman olduk, o da albümümüzün bir sayfasına keşke sizin ve ekibinizin de bir resmini koysaydık keşke :)
Ekinoks Photography

Ekinoks Photography
Zerrin&Mustafa, değerli dostlarımız, sizin gibi insanlarla çalışmanın vermiş olduğu mutluluk ve zevk inanın bizim için o kadar değerli ki... Albümünüze bizi de ekleyecek kadar bize değer vermeniz bizi gerçekten ne kadar onurlandırdı bilemezsiniz. Beraber çekindiğimiz fotoğraflardan ve özçekimlerimizden bi 8-10 adet kartpostal yaptık sizin için. Tekrar geldiğinizde hediye edeceğiz.. Teşekkürler, saygılar, selam ve sevgilerimizle...


H&N

Halime & Nebi

Düğün Tarihi: 05.02.2017

Yönlendirmeler ve tavsiyeler işimizi çok kolaylaştırdı. Meğer gözümüzden kaçan ve düşünmediğimiz o kadar çok nokta varmış ki. Düğün fotoğrafçılığı apayrı bir işmiş ve profesyonel insanlarla çalışmakta çok büyük bir haz veriyormuş insana. Teşekkürler Mavera. çok memnun kaldık sizden.
Ekinoks Photography

Ekinoks Photography
Bizi tercih ettiğiniz için, biz teşekkür ederiz.. Selam ve sevgilerimizle...


A&H

Aybüke & Halil

Düğün Tarihi: 20.08.2015

İki yıl önce fotoğraflarımızı çekmiştiniz. Çok memnun kalmıştık sizi buradada görmek çok güzel.
Ekinoks Photography

Ekinoks Photography
biz de sizi tanıdımığız için çok memnun kaldık arkadaşlar, mutluluğunuz daim olsun inşallah..


e&s

elif & semih

Düğün Tarihi: 05.03.2017

düğün fotoğraflarımızın çekim sürecinde başından sonuna kadar gösterdikleri ilgi ve özen için mavera dijitale teşekkür ederim. Söz verilen hizmeti fazlasıyla aldık. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!