Çamlıca Wedding

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Brox Wedding
138 11 10

Meram

Brox Wedding

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Biz Çamlıca Wedding olarak işini aşkla yapan bir ekibiz. Hem fotoğrafçı hem de sinematografız bu da bize fotoğrafçılık sektöründe geniş bir vizyon sağlıyor. 2012 yılında “fotoğrafın insanlar üzerindeki etkisi” adlı çalışmayla başlayan serüvenimize mutlu çiftlerle beraber devam ettik.Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle birçok çiftin mutluluğuna şahitlik etmekle kalmayıp, her baktıklarında o anı tekrar yaşayacakları anılar bıraktık. Sıradaki neden siz olmayasınız? Şimdi size sağlayacağımız hizmetlerden kısaca bahsedelim:

Çekimler boyunca son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Önceden yapmış olduğumuz çalışmaları gördüğünüzde zaten kaliteyi hemen anlayacaksınız. Çekimlerde sizi yansıtacak şekilde, doğal kareler çekmeyi seviyoruz. Işıktan, bakışlara her ayrıntı üzerinde özenle duruyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın çekileceği mekanı, uygun ışığı ve diğer ayrıntıları tam olarak belirliyoruz. Böylece düğün hazırlıklarınız içinde ulaşım ve hazırlık süreçlerine harcayacağınız zamanı minimuma indiriyoruz. Konya’da düğün fotoğrafçısı arayanların yanında, diğer şehirlerden unutulmaz düğün fotoğraflarına sahip olmak isteyen çiftlere de hizmet veriyoruz. İhtişamlı tarihi mekanlardan, maviliklerin içinde bembeyaz kumsallara kadar her yerde sizinle olabiliyoruz.

Düğün klibinden, düğün belgeseline kadar her çeşit çekim türüyle doğal anlarınızı kareleyebiliyoruz. Düğününüzün her aşamasında biz, en güzel gününüzü fotoğraflarken kendinizi tamamen rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Zaten samimi, sıcak ekibimizi arkadaşlarınız olarak göreceğinizden eminiz. Böylece siz günün doğal akışında düğününüzün her anının tadını çıkarırken biz o güzel anları ölümsüzleştiriyoruz.

Kalıplaşmış düğün fotoğraflarının dışına çıkıp klasik pozların dışında sizi olduğunuz halinizle, duygularınızı yansıtacak kareleri tercih ediyoruz. Bunu yaparken de çeşitli aksesuarlarla fotoğraflarınızı daha özgün ve renkli bir hale getirebiliyoruz. Ateşin başında bir battaniyenin altında sıcacık pozlar verebilir, çocukluğunuzda en sevdiğiniz oyuncaklarınızı da alıp yaratıcı fotoğraflar çekinebilirsiniz.

En özel gününüzde sizinle olup, sizin güzelliğinizi en doğal haliyle ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de diğer Konya düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Furkan Işık

 • Adres: Adalhan İş Merkezi No:609 Selçuklu/KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!