Burak Yıldırım Kapadokya

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün hikayesi

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Kapadokya’da balonların kalktığı alana en yakın halı konseptli terasımızda, halı mağazası konseptli mekanımızda, gün doğumu manzaralı vadilerde, peribacaları ve tarihi mekanlarda, butik oteller ve nehir kenarında ağaçlık alanlarda.

Önerilen Firmalar

Brox Wedding
138 11 10

Meram

Brox Wedding

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayatınızın en özel anlarından biri olan düğününüzü profesyonel bir kameraya gülümseyerek ölümsüzleştirmek ister misiniz? Burak Yıldırım Kapadokya’da beklentilerinizin karşılandığı harika bir çekim süreci yaşayabilirsiniz.

Kapadokya merkezli fotoğrafçılık stüdyomuzda Türkiye’nin pek çok ilinde başarıyla hizmet veriyoruz. Uzun zamandır fotoğrafçılık sanatıyla ilgileniyoruz. Profesyonel bir ekibe sahibiz ve çekimleriniz esnasında size eşlik ediyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınıza gelerek aşkınızı kayıt altına alıyoruz.

Burak Yıldırım Fotoğrafçılık Stüdyosu olarak çekimlerinizden en az dört hafta önce bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz. Çekim öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve beğendiğiniz fotoğraf kareleri üzerine konuşuyoruz. Yaptığımız çalışma örneklerimizi de göstererek tarzınıza en yakın konsepti bulmanıza yardımcı oluyoruz. İster stüdyo çekimi isterseniz de dış çekim yapabiliyoruz.

Çekimlerimizde genellikle Kapadokya’nın göz alıcı mekanlarını tercih ediyoruz. Gün batımı manzarası, halı konseptli terasları çekimlerimizde bolca kullanıyoruz. Butik otellerde ya da tarihi mekanlarda çekim yapmak isterseniz de sizin yerinize gerekli izinleri alıyoruz. Konya dış çekim mekanları arasında da eğer istediğiniz bir alan varsa size yardımcı oluyor, estetik kalitenin ön plana çıkacağı yerleri kolaylıkla tespit edebiliyoruz.

Çekimler esnasında sizi farklı açılardan çok sayıda kamerayla çekiyoruz. Bakış, gülüş ve duruş gibi konularda size gerekli yönlendirmeleri yaparak estetik kalitenin ön plana çıktığı görüntüler elde ediyoruz. Çekiminiz bittiğinde ise en beğendiğiniz fotoğrafları bilgisayar ortamında düzenliyor ve albümünüzü oluşturuyoruz.

Siz de tarzınızı en iyi yansıtacak fotoğraf stüdyosunu arıyorsanız Konya düğün fotoğrafçıları listesinde yer aldığımız Burak Yıldırım Kapadokya markasının sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi öğrenmek ve bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formunu kullanabilirsiniz. Mutluluğunuzu kayıt altına almak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Burak Yıldırım

 • Adres: KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!